Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Bmw 528 E39 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/57593-vand-bmw-528-e39.html)

nt98adu 22-12-07 08:20

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Up! Un cadou de sarbatori!:-)

gj11gmy 23-12-07 15:18

Re: Vand Bmw 528 E39
 
uppppp!!!!!!!!

gj11gmy 27-12-07 16:19

Re: Vand Bmw 528 E39
 
uppppppppppp!!!!!!!!!!!

gj11gmy 29-12-07 16:57

Re: Vand Bmw 528 E39
 
uppppppppppppp!!!!!!!!!!

gj11gmy 02-01-08 17:59

Re: Vand Bmw 528 E39
 
uppppppppp!!!!!!!!!!

MS 87 PIJ 02-01-08 20:21

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Ulttimu pret ?

gj11gmy 03-01-08 02:45

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Quote:

Originally Posted by MS 87 PIJ (Post 1271665)
Ulttimu pret ?

7500e si ii dau drumu

E.M.L 03-01-08 19:04

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Soooper ieftin o dai frate ... Pacat ca nu dispun momentan d atatia bani ... :(( deocamdata adun sa pun si eu de-o masina....Multa bafta !


Ai un UP de la mine ! :(

nt98adu 04-01-08 19:16

Re: Vand Bmw 528 E39
 
De aceeasi parere sunt si eu. Masina are potential, chiar daca mai tb. rezolvate unele mici chichite. Oricum, are un interior, cum putine E39 fabricatie 1998 au! Este o masina superba, cu un motor extraordinar, silentioasa, comoda, pur si simplu de lux!

Sper sa o cumpere cineva si sa se bucure de ea, caci masina merita!;)
Este foarte potrivita pt. cei ce au iesire in afara fiind dotata cu navigatie, inclusiv CD-ul original!

gj11gmy 05-01-08 15:03

Re: Vand Bmw 528 E39
 
multam' pt aprecieri,stiu ca e ieftina,dar uite ca nici banii astia nu ii iau pe ea,cand am nevoie....asta e..........oricum,sub 7500e nu o sa se dea

spark88 05-01-08 21:09

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Un matiz Tunat + diferenta???:shock:

nt98adu 06-01-08 09:34

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Ce tare!:lol:

Ce zici Vali, iti ei un Matiz?:lol: :lol:

gj11gmy 06-01-08 12:30

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Quote:

Originally Posted by nt98adu (Post 1277730)
Ce tare!:lol:

Ce zici Vali, iti ei un Matiz?:lol: :lol:

sincer..........nu m as vedea niciodata intr o masina asa mik,cum e matizul,dar daca era netunat,si era la bani mai putini,ma combinam,pt ca stiam ca l vand repede.n ar fi urat matizul,dar nu e genu meu,mai ales ca eu as vrea un seria 7.

spark88 06-01-08 12:44

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Dau masina si netunata :D Ma refer ca dau jos totul de pe ea:D

gj11gmy 06-01-08 15:13

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Quote:

Originally Posted by spark88 (Post 1278016)
Dau masina si netunata :D Ma refer ca dau jos totul de pe ea:D

si daca o lasi stok,in ce bani o pui??de fapt ce diferenta mai poti oferii???


All times are GMT +2. The time now is 15:56.

- Copyright 2026 4Tuning