![]() |
Re: Vand Bmw 528 E39
Up! Un cadou de sarbatori!:-)
|
Re: Vand Bmw 528 E39
uppppp!!!!!!!!
|
Re: Vand Bmw 528 E39
uppppppppppp!!!!!!!!!!!
|
Re: Vand Bmw 528 E39
uppppppppppppp!!!!!!!!!!
|
Re: Vand Bmw 528 E39
uppppppppp!!!!!!!!!!
|
Re: Vand Bmw 528 E39
Ulttimu pret ?
|
Re: Vand Bmw 528 E39
Quote:
|
Re: Vand Bmw 528 E39
Soooper ieftin o dai frate ... Pacat ca nu dispun momentan d atatia bani ... :(( deocamdata adun sa pun si eu de-o masina....Multa bafta !
Ai un UP de la mine ! :( |
Re: Vand Bmw 528 E39
De aceeasi parere sunt si eu. Masina are potential, chiar daca mai tb. rezolvate unele mici chichite. Oricum, are un interior, cum putine E39 fabricatie 1998 au! Este o masina superba, cu un motor extraordinar, silentioasa, comoda, pur si simplu de lux!
Sper sa o cumpere cineva si sa se bucure de ea, caci masina merita!;) Este foarte potrivita pt. cei ce au iesire in afara fiind dotata cu navigatie, inclusiv CD-ul original! |
Re: Vand Bmw 528 E39
multam' pt aprecieri,stiu ca e ieftina,dar uite ca nici banii astia nu ii iau pe ea,cand am nevoie....asta e..........oricum,sub 7500e nu o sa se dea
|
Re: Vand Bmw 528 E39
Un matiz Tunat + diferenta???:shock:
|
Re: Vand Bmw 528 E39
Ce tare!:lol:
Ce zici Vali, iti ei un Matiz?:lol: :lol: |
Re: Vand Bmw 528 E39
Quote:
|
Re: Vand Bmw 528 E39
Dau masina si netunata :D Ma refer ca dau jos totul de pe ea:D
|
Re: Vand Bmw 528 E39
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:56. |
- Copyright 2026 4Tuning