![]() |
Este una din cele mai ingrijite si mai fainute masini din Suceava. Mi-a placut de prima data cand am vazut-o desi nu sunt un fan Golf
|
GolfII trebuia sa pui si o poza la interiorul masinii k acolo se afla magia :D si nu sunt prea multe masinin cu tapiterie dinaia :D
|
ece are piele de cuoare alba sau ceva :lol: mai tare
|
E nimic interesant :P oleac de piele :P :D :D
|
3 Attachment(s)
my car :oops:
|
ma nu am ce zice! eu am fost cu ea cand era cursa pe aeroport, deoarece eu eram cel care se ocupa cu pozatu coloanei ( si (nu) a fost cea mai tare coloana) :)) si nu avea cine sa ma ia si pe mine cu masina deoarece fritz trea sa isi aduca sculele si pana la urma andrei s-a sacrificat si m-a luat pe mine si pot sa zic ca masina asta zboara! ma gandeam ca e numai interior si exterior ingrijita dar sincer... m-a lasat cu gura cascata! am crezut ca la 100 sau cu cat a mers el rup scaunu:) la fel si cu fiatu lui stefan! nu am ce zice! 2 oameni care isi respecta masina si tot odata pe ei! felicitari si mult respect baietzi!
|
GolfII..... :D ..SUPERCAR
|
asa e Low_Ridah
ce e frumos e frumos |
pozele sunt cam najpa facute... am eu aparat bun
la o intalnire cum e aia de maine trebuie facuta o sedinta foto cu un aparat performant cu masinile modificate din sv si facut un site parerea mea... |
Da uite ar fi o idee buna sa aduci aparatul asha am putea sa facem poze mai detaliate masinilor... sa nu il uyiti acasa.. :D
|
ok!
deja am pus acumulatorii la incarcat! il pregatesc dar am cardu cam micutz nu incap mai mult de 50 de poze :) |
Na ok...iti asteptam pozele...dar daca poti sa faci si o poza la motor ..k sunt tare curios cum arata motorul de 1.9 de Golf ...nu am vazut niciodata ..am vazut de 1.6 , 1.8 , 2.0 ...dar de 1.9 :?:
|
aduc si eu aparatu foto :) asa ca o sa avem la poze!! daca ma apuc sa ocup tot cardu avem vreo 300 de poze :)
|
Nici o problema
|
adu KAmikazee2005
fa poze la greu! sa avem material |
| All times are GMT +2. The time now is 14:34. |
- Copyright 2026 4Tuning