Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO) (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/5733-foto-masini-tunate-suceava-exlusivitate-foto.html)

SV-05-YBG 11-07-05 08:01

Este una din cele mai ingrijite si mai fainute masini din Suceava. Mi-a placut de prima data cand am vazut-o desi nu sunt un fan Golf

Low_Ridah 11-07-05 08:43

GolfII trebuia sa pui si o poza la interiorul masinii k acolo se afla magia :D si nu sunt prea multe masinin cu tapiterie dinaia :D

TND--TEAM 11-07-05 09:30

ece are piele de cuoare alba sau ceva :lol: mai tare

Low_Ridah 11-07-05 09:51

E nimic interesant :P oleac de piele :P :D :D

golf II 11-07-05 16:59

3 Attachment(s)
my car :oops:

KAmikazee2005 11-07-05 17:21

ma nu am ce zice! eu am fost cu ea cand era cursa pe aeroport, deoarece eu eram cel care se ocupa cu pozatu coloanei ( si (nu) a fost cea mai tare coloana) :)) si nu avea cine sa ma ia si pe mine cu masina deoarece fritz trea sa isi aduca sculele si pana la urma andrei s-a sacrificat si m-a luat pe mine si pot sa zic ca masina asta zboara! ma gandeam ca e numai interior si exterior ingrijita dar sincer... m-a lasat cu gura cascata! am crezut ca la 100 sau cu cat a mers el rup scaunu:) la fel si cu fiatu lui stefan! nu am ce zice! 2 oameni care isi respecta masina si tot odata pe ei! felicitari si mult respect baietzi!

Low_Ridah 12-07-05 07:53

GolfII..... :D ..SUPERCAR

sv-84-ADR 14-07-05 14:49

asa e Low_Ridah
ce e frumos e frumos

sv-84-ADR 15-07-05 12:54

pozele sunt cam najpa facute... am eu aparat bun
la o intalnire cum e aia de maine trebuie facuta o sedinta foto cu un aparat performant cu masinile modificate din sv si facut un site
parerea mea...

Low_Ridah 15-07-05 14:47

Da uite ar fi o idee buna sa aduci aparatul asha am putea sa facem poze mai detaliate masinilor... sa nu il uyiti acasa.. :D

sv-84-ADR 15-07-05 20:44

ok!
deja am pus acumulatorii la incarcat!
il pregatesc
dar am cardu cam micutz
nu incap mai mult de 50 de poze :)

Low_Ridah 15-07-05 21:29

Na ok...iti asteptam pozele...dar daca poti sa faci si o poza la motor ..k sunt tare curios cum arata motorul de 1.9 de Golf ...nu am vazut niciodata ..am vazut de 1.6 , 1.8 , 2.0 ...dar de 1.9 :?:

KAmikazee2005 16-07-05 08:56

aduc si eu aparatu foto :) asa ca o sa avem la poze!! daca ma apuc sa ocup tot cardu avem vreo 300 de poze :)

SV-05-YBG 16-07-05 09:02

Nici o problema

sv-84-ADR 16-07-05 12:42

adu KAmikazee2005
fa poze la greu!
sa avem material


All times are GMT +2. The time now is 14:34.

- Copyright 2026 4Tuning