![]() |
ce s-a intamplat cu TTE? cand vedem o tzatza? :lol:
|
:( ce pacat pt astia cu \"neveste\" :( (printre care ma numar ...)
:evil: :!: :evil: |
5 Attachment(s)
am vazut un show destul de bun la standul M.N.C cu o fata cam infierbantata...cateva oza dintre care una cu me si cu o fata de la stand...care mi s-a parut super dragutza...
|
blonda aia s`a dat la mine :))
|
s fost constantza la show .. si va spunem k ati pierdut .. o super piesa .. s`a lasat cu dazbracat .. fetele erau dotate si cu vibratoare .. o NEBUNIEEE
|
POZE Psycho :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes:
|
4 Attachment(s)
Da,Cta a fost acolo...;)
03.06.2005 |
care`i norocosul din a doua poza ?? :))
|
4 Attachment(s)
04.06.2005
|
Horny biachezzzzzzzzzz....hai ca trebuia sa fiu si eu acolo :(( :chainsaw: :yikes:
|
bai voi o datzi in pornografie sa mor eu ...
|
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
|
ai si pretentzii acum Gabi :))
|
habba... habba....
uuuun.. coopaaac cu floooori... mi-aa-n flooorit in paaantalooni..... :oops: :oops: :yikes: |
Re:
Quote:
gabi ... sa fii vazut ce aveau fetele la ele .. dit`amai vibratoru .. dit`amai mataranga .. l`au luat pe un tov d`al meu la bataie cu el .. si cu baloane d`alea de la maniac .. o sa urcam pozele si filmele in curand .. tre sortate :) |
| All times are GMT +2. The time now is 10:55. |
- Copyright 2026 4Tuning