![]() |
Re: Vand Volan Momo
Curierul e 10 RON,Butucu e 30 ron si daca vrei imbracat in piele asta e pbma ta(cost in functie de piele,modele),dar un vopsit de piele nu are cum sa fie pre ascump !
Cert e ca e calitativ,nu il indoi cu mana ! |
Re: Vand Volan Momo
tu ce faci cu el? e montat pe masina? daca nu da-mil mie :lol:
nu-l dai si tu mai ieftin, ca si asa nu ai ce face cu el.... |
Re: Vand Volan Momo
.....up......
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:44. |
- Copyright 2026 4Tuning