![]() |
Re: Birthday Game!
Am sarit pe/o gramada de rahat/pentru acadele
=)))) |
Re: Birthday Game!
Am jucat barbut cu(ca) rockarii cu pretentii
14 august bogdan100 deci tre sa ma apuc sa joc septica cu" roackarii" ...tztz,ce o ajuns lumea asta |
Re: Birthday Game!
Am sa bat pe - fete(le) - pe bani. :paper:
|
Re: Birthday Game!
M-a(m-au) fugarit rapperi(i) de bulangiu.
:)) |
Re: Birthday Game!
Am sa bat pe Sensini cu pretentii.
:lol: :lol: panarama =)))))))) Quote:
|
Re: Birthday Game!
m`au fugarit prostii de frica :)))) ce tare e!
|
Re: Birthday Game!
am urlat la Lancelot (Danny) pentru acadele :D
|
Re: Birthday Game!
M-a(m-au) fugarit toti moderatorii cu balele curgande. :twisted:
7 iunie |
Re: Birthday Game!
Aprilie:M-a(m-au)batut
13:Thade T:De foame......M-a batut/Thade/de foame.:))))who`s Thade?:D |
Re: Birthday Game!
Iunie- M-a fugarit
29- L!nuX (A)lexGBY - pe bani :lol: |
Re: Birthday Game!
Am sa bat pe/L!nuX/cu balele curgande.
tare |
Re: Birthday Game!
Am urlat la / HellMaster / pt ca locuiesc in Motru
LOL . Are sens dar nu are logica :lol: :lol: |
Re: Birthday Game!
Am urlat la * posturi * ca sunt prost :lol:
cam nasol asa :lol: |
Re: Birthday Game!
M-a(m-au) stropit suspend-ul cu balele curgande. :lol:
|
Re: Birthday Game!
M-a(m-au) stropit pentru ca locuiesc in Motru.:no:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:08. |
- Copyright 2026 4Tuning