![]() |
Re:
Quote:
:arrow: Ar fi o idee...ca nah isi rupe omu masina.... :arrow: 110 CP are masinutza :) TDI |
mai .. nush , cu sau fara el cam tot ....
anyway de rupt si-o rupe si pe strazi .. ia zi mestere , te dai cu un 206 ? :P condus de o ea ... :P hai ca spoilerele alea sigur ti-au mai dai cativa cai .... ;) :P |
santose, usurel tata!!!
unde se fac inscrierile? ca tre sa ne inscriem, sa nu ramanem pe dinafara, ajungem la iasi si constatam cu surprindere ca ramanem p-afara |
mai e pana pe 5 , asteptam detaliile ...
|
Re:
Quote:
Ps: Vom vedea ce va face EA cu 206-le la grupa ei.Data trecuta a cam pierdut dar am inteles ca de data asta i-a facut oleaka de tuning la chiuloasa si la sofer:) |
lol , a pus toate draciile alea pe ea .. dar nu ia tras un cip ceva ? : /
ma gandeam ca are un cip ceva si atunci erau ... ;) echilibrate ... |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
iar pasatu are vreo 12367238057612837618746128374618327461283476 DE TONE ... :roll: |
Hai ma, ce dracu', alta treaba n-aveti decat sa va ciondaniti ?! Cel mai corect e cum a spus aleks - libere. Nu pierde nimeni grupa, nu castiga nimeni grupa. Si-apoi, daca Tiger si-o ia de la o \"muhera\", ata ete... Nu e nici primu', nici ultimu'.
|
:ballbounc :shakefist :woowoo: Libere ce idee.....sigur si`o ia Tiger dar nah....uitashi....
|
sunt in discutie 2 variante de grupe... maine vor fi anuntate oficial care raman, cat si alte detalii lagate de taxe, anunt care va fi definitiv si nu va mai suferi modificari, avand titlu de comunicat oficial.
|
Multzumim :hug:
P.S.!!! S`ar putea sa aduc un Tico din Iasi LUCRAT LA MOTOR SI CUTIE(Masina de specialist de la Daewoo Iasi)si un face lift la exterior!.....S`ar putea la grupa A adik prima sa va rupa pe totzi!!!Sunt in tratative cu el..dar sper din suflet sa vina!..... |
Re:
Quote:
Ps: Hai sariti-mi in cap acuma :lol: |
Re:
Quote:
Oricum, peste tot in lume sa stii ca e la fel, participantii platesc mult mai mult ca si spectatorii. |
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning