Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Nokia N70 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/55723-vand-nokia-n70.html)

ZuzuTm 11-11-07 21:36

Re: Vand Nokia N70
 
Nokia N70 numa cu incarcator la 110 euro ! Sa dat!!! Mai este 1 N70 120 euro 1 D600 100 euro 1 Nokia 6101 70 euro , Motorola V360 + casti + cutie + 512 mb la 1.500.000 ,Alcatel OT 260 700.000 lei vechi hai

ZuzuTm 12-11-07 14:07

Re: Vand Nokia N70
 
Sa dat si celalalt N70 deci mai este D600 , 6101 , OT260 ,V360 + 64 mb card 150 ron!

ZuzuTm 14-11-07 05:57

Re: Vand Nokia N70
 
Uppppppppp!!!!!!!

ZuzuTm 17-11-07 20:52

Re: Vand Nokia N70
 
Sau vandut toate tel-urile !! Topic Closed!!!!


All times are GMT +2. The time now is 20:30.

- Copyright 2026 4Tuning