![]() |
Re: Vand Nokia N70
Nokia N70 numa cu incarcator la 110 euro ! Sa dat!!! Mai este 1 N70 120 euro 1 D600 100 euro 1 Nokia 6101 70 euro , Motorola V360 + casti + cutie + 512 mb la 1.500.000 ,Alcatel OT 260 700.000 lei vechi hai
|
Re: Vand Nokia N70
Sa dat si celalalt N70 deci mai este D600 , 6101 , OT260 ,V360 + 64 mb card 150 ron!
|
Re: Vand Nokia N70
Uppppppppp!!!!!!!
|
Re: Vand Nokia N70
Sau vandut toate tel-urile !! Topic Closed!!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:30. |
- Copyright 2026 4Tuning