![]() |
Re: BMW E 30 325i Turbo
nimic....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!11
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
Oricum am auzit ca se usuca afara asa ca.......am sa rog pe cineva sa-mi dea cheile..:):):) |
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
salut team vazut azi pe autostrada eram cu un rs rosu.stiu ca nu tiai pus mintea cu mine ca altfel ma mancai cu fulgi cu tot.te vad mai mereu pe la fetesti.team vazut si in peco pe seara.daca mai treci pe aici si e timpul bun da un semn sa vedem cat de rau ma batzi;))
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
de 1 mai probabil
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
nu am puso pe nici un stand pt ca nam ajuns niciodata ziua in ultimul timp la bucuresti pe zi.si nu conteaza neaparat numarul cailor.dar o sa o pun si pe dyno curand nu am idee cam cati cai am.dar merge mai bine ca o masina de 240cp stok kiar si 4x4.:lol:de batut nu am cum sa te bat.
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
apropo de caii de pe dyno.8)merge mai bine decat un tfsi cu soft ABT care declara destui cai:rolleyes2
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
Te provoc eu .... Seat Leon 1.8 T 4x4 .... si nu are 240 hp .... |
Re: BMW E 30 325i Turbo
pai da bat a5 3.0tdi are 240cp si e 4x4 nu?daca ne putem intalni de ce nu
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
ce a5 ai batut? ca multi si-l cumpara pt fitze si habar n-au sa mestece in cutia mecanica...cand ajungi prin bucuresti, avem un a5 pt tine (birjelit cum trebuie) standing start!
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
:-Ppai am mai zis.a5 .3.0tdi 6 trepte manual 4x4:-Ppe a 3-a deja la revedere cu el
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning