Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   BMW E30 325i Turbo vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/55710-bmw-e30-325i-turbo-vs.html)

boh_325t 10-11-07 20:23

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
nimic....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!11

UGA 12-11-07 20:22

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by boh_325t (Post 1193488)
:sad: :sad: :sad: :sad:

Nu fi trist....am sa iau masina la o tura pt tine...problema e ca asfaltul umed idn uktimul timp....te afecteaza....la mine sti ca nu a-r conta.....
Oricum am auzit ca se usuca afara asa ca.......am sa rog pe cineva sa-mi dea cheile..:):):)

boh_325t 26-11-07 07:58

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by UGA (Post 1196534)
Nu fi trist....am sa iau masina la o tura pt tine...problema e ca asfaltul umed idn uktimul timp....te afecteaza....la mine sti ca nu a-r conta.....
Oricum am auzit ca se usuca afara asa ca.......am sa rog pe cineva sa-mi dea cheile..:):):)

pai hai ca este frumos afara....:evil: :evil:

naka66vio 02-02-08 20:37

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
salut team vazut azi pe autostrada eram cu un rs rosu.stiu ca nu tiai pus mintea cu mine ca altfel ma mancai cu fulgi cu tot.te vad mai mereu pe la fetesti.team vazut si in peco pe seara.daca mai treci pe aici si e timpul bun da un semn sa vedem cat de rau ma batzi;))

BuzzYBalL 10-02-08 12:09

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by bogdan (Post 1178500)
la prima legala eu ma bag macar la libere ,cu sierra

oare cand o fi prima legala :(

naka66vio 10-02-08 13:07

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
de 1 mai probabil

boh_325t 12-02-08 19:55

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 1331139)
salut team vazut azi pe autostrada eram cu un rs rosu.stiu ca nu tiai pus mintea cu mine ca altfel ma mancai cu fulgi cu tot.te vad mai mereu pe la fetesti.team vazut si in peco pe seara.daca mai treci pe aici si e timpul bun da un semn sa vedem cat de rau ma batzi;))

vedem cine cum si in ce fel daca vrei.............poate ma bati tu ...cine stie

boh_325t 12-02-08 19:57

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 1347502)
de 1 mai probabil

am vazut ca ai RBN pe spatele masinii . CAM CATI CAII CREZI CA AI ????? AI PUS MASINA PE VRE-UN STAND DINO?????????:shock::shock::shock:

naka66vio 12-02-08 21:26

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
nu am puso pe nici un stand pt ca nam ajuns niciodata ziua in ultimul timp la bucuresti pe zi.si nu conteaza neaparat numarul cailor.dar o sa o pun si pe dyno curand nu am idee cam cati cai am.dar merge mai bine ca o masina de 240cp stok kiar si 4x4.:lol:de batut nu am cum sa te bat.

naka66vio 12-02-08 21:28

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
apropo de caii de pe dyno.8)merge mai bine decat un tfsi cu soft ABT care declara destui cai:rolleyes2

boh_325t 13-02-08 09:16

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 1352963)
nu am puso pe nici un stand pt ca nam ajuns niciodata ziua in ultimul timp la bucuresti pe zi.si nu conteaza neaparat numarul cailor.dar o sa o pun si pe dyno curand nu am idee cam cati cai am.dar merge mai bine ca o masina de 240cp stok kiar si 4x4.:lol:de batut nu am cum sa te bat.

era pur si simplu o intrebare .......eram curios:???:

Calimero2003 13-02-08 10:22

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 1352963)
nu am puso pe nici un stand pt ca nam ajuns niciodata ziua in ultimul timp la bucuresti pe zi.si nu conteaza neaparat numarul cailor.dar o sa o pun si pe dyno curand nu am idee cam cati cai am.dar merge mai bine ca o masina de 240cp stok kiar si 4x4.:lol:de batut nu am cum sa te bat.

Adica sa inteleg ca bati un 4x4 de 240 hp pe 400 m?
Te provoc eu .... Seat Leon 1.8 T 4x4 .... si nu are 240 hp ....

naka66vio 13-02-08 14:42

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
pai da bat a5 3.0tdi are 240cp si e 4x4 nu?daca ne putem intalni de ce nu

zGb 13-02-08 16:09

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
ce a5 ai batut? ca multi si-l cumpara pt fitze si habar n-au sa mestece in cutia mecanica...cand ajungi prin bucuresti, avem un a5 pt tine (birjelit cum trebuie) standing start!

naka66vio 13-02-08 17:22

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
:-Ppai am mai zis.a5 .3.0tdi 6 trepte manual 4x4:-Ppe a 3-a deja la revedere cu el


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning