Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   intalnirea de week end ! (https://forum.4tuning.ro/195-satu/55302-intalnirea-week-end.html)

veveve 27-10-07 13:37

Re: intalnirea de week end !
 
ioi ce-mi place de voi :))un pic lipsesc si eu si se si strica treaba pe aici....:))

Spark 27-10-07 13:41

Re: intalnirea de week end !
 
nah bine mey ... se vede ca u esti miezu` ;)

veveve 27-10-07 13:52

Re: intalnirea de week end !
 
poi...ms ms...;)eu asa imi faceam programu...vineri seara intalnirea cu voi nimik altceva....si nu cred ca-i imposibil...plus ca deja eu zic ca suntem un grup de prieteni care si daca nam vb pe forum tot am iesi la o poveste...bine a fi...:)

athes 27-10-07 14:52

Re: intalnirea de week end !
 
Dupa cum vad se cam strica treaba pe aici,nici pe forum nu prea mai este asa miscare cum era inainte dar nah....fiecare cu problemele lui sper ca data viitoare va iesi mai bine

raul_rebelul2005 27-10-07 15:55

Re: intalnirea de week end !
 
vineri toti va-ti anuntat dar cam putin am fost......eu,devi,robi si restu care au venit am fost la o mica distractie:D ....stie devi,i-a parut rau ca a venit cu masina.....data viitoare vi si tu fara....si sper si restu lumii....numa bine.

Spark 27-10-07 16:02

Re: intalnirea de week end !
 
pai ... noi eram si va aasteptam la moara cu noroc.
pe la ora 9 cand am mers incolo am trecut si sub pod si nu era nimeni .

cred ca nu o fumctzionat bine comunicarea.
data viitoare ;)

Dracushor 27-10-07 17:22

Re: intalnirea de week end !
 
Cand va mai fii data viitoare??? pot fi si eu prezent????

veveve 27-10-07 17:32

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005 (Post 1170668)
vineri toti va-ti anuntat dar cam putin am fost......eu,devi,robi si restu care au venit am fost la o mica distractie:D ....stie devi,i-a parut rau ca a venit cu masina.....data viitoare vi si tu fara....si sper si restu lumii....numa bine.

...imi pare bine ca vam vazut si ca am stat:D la o poveste.....:D de abia astept sami revin si eu....

Spark 27-10-07 17:47

Re: intalnirea de week end !
 
oky .. atunci o intrebare mica ...

saptamana ce vine unde ne intalnim ?
sub pod sau la ceva local ?

veveve 27-10-07 19:17

Re: intalnirea de week end !
 
hei serifilor...intalnitivaca deobicei sub pod....stati juma de ora pana va strangeti si dupa va luati si va duceti unde vreti..:P:D

Spark 27-10-07 19:37

Re: intalnirea de week end !
 
probabil asa o sa si facem ...
ca altfel nu e sigur nimic.

raul_rebelul2005 28-10-07 14:36

Re: intalnirea de week end !
 
asa ar fi bine ca dupa aia unu zice ca mergem acolo restu zic dincolo si dupa aia nu ne mai gasim:D ....sub pod ar trebui sa ne intalnim si dupa aia ne decidem unde sa mergem,ca acuma locatiile o sa le mai schimbam sa nu ne plictisim......

juana_man 31-10-07 08:41

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005 (Post 1172050)
asa ar fi bine ca dupa aia unu zice ca mergem acolo restu zic dincolo si dupa aia nu ne mai gasim:D ....sub pod ar trebui sa ne intalnim si dupa aia ne decidem unde sa mergem,ca acuma locatiile o sa le mai schimbam sa nu ne plictisim......

deci...sustin cele spuse de raul.zic k vineri la 9 ne antalnim,stam pana la 10 sa ne adunam si p urma.......:D:D:D

CIPRI_sor 02-11-07 00:52

Re: intalnirea de week end !
 
am o intrebare..week`end`u asta vine cineva?

juana_man 02-11-07 07:11

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by CIPRI_sor (Post 1179682)
am o intrebare..week`end`u asta vine cineva?

eu prezent !


All times are GMT +2. The time now is 13:50.

- Copyright 2026 4Tuning