![]() |
Re: intalnirea de week end !
ioi ce-mi place de voi :))un pic lipsesc si eu si se si strica treaba pe aici....:))
|
Re: intalnirea de week end !
nah bine mey ... se vede ca u esti miezu` ;)
|
Re: intalnirea de week end !
poi...ms ms...;)eu asa imi faceam programu...vineri seara intalnirea cu voi nimik altceva....si nu cred ca-i imposibil...plus ca deja eu zic ca suntem un grup de prieteni care si daca nam vb pe forum tot am iesi la o poveste...bine a fi...:)
|
Re: intalnirea de week end !
Dupa cum vad se cam strica treaba pe aici,nici pe forum nu prea mai este asa miscare cum era inainte dar nah....fiecare cu problemele lui sper ca data viitoare va iesi mai bine
|
Re: intalnirea de week end !
vineri toti va-ti anuntat dar cam putin am fost......eu,devi,robi si restu care au venit am fost la o mica distractie:D ....stie devi,i-a parut rau ca a venit cu masina.....data viitoare vi si tu fara....si sper si restu lumii....numa bine.
|
Re: intalnirea de week end !
pai ... noi eram si va aasteptam la moara cu noroc.
pe la ora 9 cand am mers incolo am trecut si sub pod si nu era nimeni . cred ca nu o fumctzionat bine comunicarea. data viitoare ;) |
Re: intalnirea de week end !
Cand va mai fii data viitoare??? pot fi si eu prezent????
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
oky .. atunci o intrebare mica ...
saptamana ce vine unde ne intalnim ? sub pod sau la ceva local ? |
Re: intalnirea de week end !
hei serifilor...intalnitivaca deobicei sub pod....stati juma de ora pana va strangeti si dupa va luati si va duceti unde vreti..:P:D
|
Re: intalnirea de week end !
probabil asa o sa si facem ...
ca altfel nu e sigur nimic. |
Re: intalnirea de week end !
asa ar fi bine ca dupa aia unu zice ca mergem acolo restu zic dincolo si dupa aia nu ne mai gasim:D ....sub pod ar trebui sa ne intalnim si dupa aia ne decidem unde sa mergem,ca acuma locatiile o sa le mai schimbam sa nu ne plictisim......
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
am o intrebare..week`end`u asta vine cineva?
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:50. |
- Copyright 2026 4Tuning