Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Hai Hai La Apel..."Cazan" VS Orice Pana In 140cp (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/55141-hai-hai-apel-cazan-vs-pana-140cp.html)

kidu2006 24-10-07 01:36

Re: Hai Hai La Apel..."Cazan" VS Orice Pana In 140cp
 
Quote:

Originally Posted by SUPAPA_Jr (Post 1164701)
VolkswagenAudiGroup=>VAG...

Sar`na...i`am dat un pm baiatului..astept sa ma caute si el..daca mai sunt doritori sa posteze aici sau pe pvt;)

kidu2006 24-10-07 20:42

Re: Hai Hai La Apel..."Cazan" VS Orice Pana In 150cp
 
Okay deci pt inceput de weekend avem asa:
Bmw Urs 323i 150cp VS VW Golf(diesel) 5 2.000Cmc 175CP
Io am avantaj k am 300cmc in plus si sunt benzina...el are avantaj k are masina noua si are 25cp in plus si tractiune fatza:???:

Let`s see who wins:oops:

B11EAU 24-10-07 20:45

Re: Hai Hai La Apel..."Cazan" VS Orice Pana In 140cp
 
Corectam un pic... :) :D Avantaj tractiune spate!!! :P

kidu2006 24-10-07 21:03

Re: Hai Hai La Apel..."Cazan" VS Orice Pana In 140cp
 
Quote:

Originally Posted by B11EAU (Post 1165931)
Corectam un pic... :) :D Avantaj tractiune spate!!! :P

Tractiunea spate e cu avantaj?credeam k fatza..:???: in fine..ne vedem pe seara;)

Daca mai sunt doritori astept:oops:

bakal 24-10-07 22:04

Re: Hai Hai La Apel..."Cazan" VS Orice Pana In 140cp
 
daca nu iti cunosti masina bine, si nu stii cum poate, o sa ti-o iei de la VAG....e ceva mai puternic si are si mai mult cuplu...tre sa stii plecarea la perfectie( fara derapaj ) si sa nu schimbi prea tarziu....bafta oricum, si sa zica careva care o batut, sa stim si noi ceilalti....

kidu2006 24-10-07 22:54

Re: Hai Hai La Apel..."Cazan" VS Orice Pana In 140cp
 
Quote:

Originally Posted by bakal (Post 1166121)
daca nu iti cunosti masina bine, si nu stii cum poate, o sa ti-o iei de la VAG....e ceva mai puternic si are si mai mult cuplu...tre sa stii plecarea la perfectie( fara derapaj ) si sa nu schimbi prea tarziu....bafta oricum, si sa zica careva care o batut, sa stim si noi ceilalti....

Ma sincer o cunosc in medie de 60% pt k nu prea am avut timp sa ma bucur de ea..majoritatea timpului am tinut`o pe dreapta..am facut vreo 4 curse cu ea..am cam iesit invingator cu exceptia la un Audi A4 diesel 1.9TDI cu i roshu:-P ,cipuit in 170cp...ma cam facut k exact in seara aia luasem masina si imi era super tarsha sa ma dau tare la ea..schimbam in 4000ture:lol: :lol:
Nush sa vedem k si yo sunt curios..daca ma bate macar o iau de la una mai buna:-P
Va tin la curent;)

kidu2006 25-10-07 02:34

Re: Hai Hai La Apel..."Cazan" VS Orice Pana In 140cp
 
Mdea..cred ca o sa fac o scurta amanare:sad: scuze:sad: :sad:
Dar am nimerit cel mai "smecher" mecanic..nu mi`a schimbat toate bielele cu palierii..cred ca si`a oprit si el ceva pt la iarna;)
la 4000ture deja aud iar zgomotu ala jegos:x

b31the 25-10-07 02:54

Re: Hai Hai La Apel..."Cazan" VS Orice Pana In 140cp
 
ma dau si eu cu tine cu o alfa 156,tot cazan:D

mikafly 02-11-07 12:03

Re: Hai Hai La Apel..."Cazan" VS Orice Pana In 140cp
 
Ma dau si eu cu tine.....136 de cai obositi....

CristiRS 10-11-07 16:47

Re: Hai Hai La Apel..."Cazan" VS Orice Pana In 140cp
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 1162509)
Okay..se mai fac provocari?:???: Daca DA,astept aproape orice pana in 140cp pt inceput de weekend

Urs inca in constructie...:
Motor 323i
140CP (Cred ca atata are nu?ceva de genu...oricum e amarat rau..daca vrea cineva ceva:rolleyes2 )
:twisted: :twisted: :twisted:
Astept ceva frumos:oops:

este parcat pe izvorul oltului nu ?


All times are GMT +2. The time now is 14:06.

- Copyright 2026 4Tuning