Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Acu sa va vad: Yoda vs Gandalf (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/5468-acu-vad-yoda-vs-gandalf.html)

Sc0OTeR 26-05-05 13:51

Batman ii bate pe amandoi la un loc :!:

toader 26-05-05 14:41

Tinand cont ca Yoda este din viitor batranul Gandalf nu cred ca i-ar face fata. Oricum ambele filme mi-au placut asa ca as fi fericit daca ar iesi egalitate (se poate nu :?: )

ffocus 27-05-05 08:48

gandalf clar!...old school magic baby

aleks 27-05-05 10:07

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Sc0OTeR\"
Batman ii bate pe amandoi la un loc :!:

hmmm.... batman !!! blasfemie !!!!!
el doar pe Catwoman, o mai \"bate\" asha... , el e cu rutele de zbor si cu prietenii lui...
mai tare ca el e superman oricum, na !!!

Hazbulatov 27-05-05 11:33

Yoda tata, in ultima parte din star wars e bazat rau yoda ce miscari are in el mama mama, Gadndalf e smecher si el dar in alt platou =))

Sc0OTeR 27-05-05 12:02

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
Quote:

Originally Posted by \"Sc0OTeR\"
Batman ii bate pe amandoi la un loc :!:

hmmm.... batman !!! blasfemie !!!!!
el doar pe Catwoman, o mai \"bate\" asha... , el e cu rutele de zbor si cu prietenii lui...
mai tare ca el e superman oricum, na !!!

Dar la Captain Planet te-ai gandit :?: Ca am auzit ca e prieten cu Spiderman si cu The Hulk. S-a enervat odata The Hulk si i-a rupt spada lui Zorro :shock:

aleks 27-05-05 12:05

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Sc0OTeR\"
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
Quote:

Originally Posted by \"Sc0OTeR\"
Batman ii bate pe amandoi la un loc :!:

hmmm.... batman !!! blasfemie !!!!!
el doar pe Catwoman, o mai \"bate\" asha... , el e cu rutele de zbor si cu prietenii lui...
mai tare ca el e superman oricum, na !!!

Dar la Captain Planet te-ai gandit :?: Ca am auzit ca e prieten cu Spiderman si cu The Hulk. S-a enervat odata The Hulk si i-a rupt spada lui Zorro :shock:

nu-i bun hulk ... e verde, deci e ungur, si dak ii spui ca-i cel mai bun pe urma vrea autonomie si invatamant in limba materna...

GolfuletzS 27-05-05 17:43

off: mai votati si cu gandalf :D

Sc0OTeR 27-05-05 18:55

Eu oricum nu am habar cine sunt nici Yoda, nici Gandalf, nu ma uit la porcarii de astea ca Star Wars dar va spun eu ca nici unu nu se pune cu Basescu :wink:

Corse 27-05-05 19:20

oricum Brusli i-l bate pe Vandame :punch:

SpeedeR 27-05-05 19:25

am auzit ca scooby doo a fost abuzat sexual de powerpuff girls :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

aleks 30-05-05 07:19

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Corse\"
oricum Brusli i-l bate pe Vandame :punch:

si stalone ii bate pe amandoi, asha ca... :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 04:13.

- Copyright 2026 4Tuning