![]() |
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Frumos ROBI dar din pacate in perioada asta nu o pot veni chiar daca as vrea motive personale ( sincer as fi vrut sa paticip mai ales din cate stiu ca o sa fie pe acolo :lol: :D :twisted: ) !! Sper si cred ca va avea SUPER SUCCES acest show fiind organizat de tine !! Multa bafta in organizare si macar sa ne delectam cu poze daca nu o sa fim prezenti !! ;) :idea: :arrow:
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
O idee foarte buna de a organiza evenimente de acest gen la Baia Mare.
Super! Ne vedem akolo |
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Pacat ca e asa departe .... poate pe viitor facem asa ceva si mai aproape de Bucuresti ...
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Quote:
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
inca unu la prezenta si inca ceva o paranteza imi place k incepe si baia mare sa fie p harta automobilistita.. din ceea in ce mai mult ... felicitari organizatorilor
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Pare...cum sa zic ...delicios :twisted: ... da' care-i pretzu' intrarii ?
She are careva vreo idee kt fac din Bucureshti pana la show ? |
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Quote:
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
probabil k ai tu idee despre ce vorbeshti..da'..oricum.km kt crezi k fac ?
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
ioi, cam departe...
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Undeva la +- 600 km si echivalentul a 10 ore de condus in regim normal. Oricum stai linistit ca cine isi propune sa vina si este impatimit tot vine, nu e vorba de distanta si avand in vedere ca va fi sau nu un week-end reusit vom vedea, dar nu cred sa fie un esec dupa cum arata si cred ca va da chiar bine!!!!! Hai cu week-endul!!
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Quote:
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
cat de rau poate fi ? da' cu kt drumu' va fi mai nashpa cu atat am sa doresc sa-mi clatesc ochii mai bine...pentru fiekre groapa luata in portbagaj ...vreau sa kda un articol vestimentar unei doamne cu rol de a-mi pune roshul in obraji :twisted:
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Quote:
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
sal all deci sa o luam cu inceputul pretul biletelor este de 15 lei.
citesc pe forum ca nu merita sa vi la show din bucuresti pt nu va fi nu stiu ce. Ei am sa va zic ceva sunt unul dintre organizatori robert fiind celalalt si va dau cuvintul meu am facut tot posibilul pt a face acest eveniment cit mai placut.Asta in primul rand apoi cred ca este o initiativa buna pt nimeni nu face nimic,sa scrii negativ pe forum este usor sa pui osul la treaba este mai greu.A si nu in ultimul rand cred ca merita pt toate eforturile de al organiza au fost facute pe munca noastra sponzorii participind cu 10% in total toti la un loc si totusi nu am dat in spate.Daca esti pasionat vi daca nu stai acasa np asta cred ca decide fiecare.Este mai simplu sa stai la gura sobei cu laptopu in mana si sa scrii ca nu merita,despre ceva ce tu habar nu ai cu ce sa maninca sau ce va fi.Da ma rog eram siguri ca se vor gasi cativa la care nu le va pica usor.Apoi il alte ordine a ideilor (nu asa a pornit)dar din pacate asa se termina este un memoriam pt cel ce a fost Micutul.va fi un moment de reculegere si avem pregatita o piesa special dedica lui. In rest nu stiu ce sa va mai zic astept intrebari |
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
bravo istvan, noi MR baia mare te sustinem 100%!! cei ce aveti pareri ca nu va fi nu stiu ce sa nu vina, sa stea acasa vorba lui steel, "la gura sobei cu laptopul in brate!" va fi un eveniment pe cinste!! in sfarsit se face si in baia mare ceva de calitate!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:34. |
- Copyright 2026 4Tuning