![]() |
Am fost ieri la Raliul Vedetelor sau cum cacat se cheama, unde Gina Pistol a uitat ca are si frana... A intrat cu un Maserati in cauciucuri... :lol: Ce caterinca... Ori Maserati a ramas fara frane, ori ea se uita dupa vrabiutze.
|
si masina? ce s-a intampla cu ea ? :lol: :lol:
|
grasa, urata, falsa, materialista si de aici, antipatica e femeia aia. era si normal sa fie si varza la volan :lol:
|
grasa si urata ??? Frate, vorbim de Gina Pistol, playmate de 2 ori... :roll: Ori esti orb ori misogin, ca sa nu zic altfel :lol:
|
Hondare, las-o pe zana zanelor, cum era masina dupa?
|
Re:
Quote:
|
si eu o consider putin cam dolofana...dar nu ma deranjeaza :)
|
Re:
Quote:
|
mashina de blonda nush daca s-a inventat da ar fii cazu...
o mashina ca aia sa intri in cauciucuri poate se uita fata la pedale si facea ala bala portocala nu ai de unde sa stii sau poate descoperise ca i s-a dus glossu de pe bot....ca am mai vaz asa femei la volan eu kiar era sa intru intr-una care se facea la bot cu ruju sau ce drq era...bine nu eu tata da am vaz parbrizu mai de aproape... eu nu sunt misogin da femeia cu volanu nu prea se impaca... exceptzie fac fetele super tari de la Ice racing care sincer sunt super tari...! |
Re:
Quote:
sa nu fim misogini... |
9 Attachment(s)
alte eroine la volan :
|
5 Attachment(s)
:arrow:
|
ALO Fu_alauu? Ti-am zgariat putzin masina nu au prins franele http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/...ticons6/24.gif
|
asta e accidentul ala de l-au dat la stiri (aseara parca) se mai intampla si dastea, bine ca n-au patit nimika (sau poate cine stie ce/cine le astepta cand au ajuns acasa)
PS: aia conducea cu papuci? sper ca i-au dat amenda pt asta (cred ca dasta nu i-au tinut franele se blocase papucul in pedala de acceleratie) |
mah toate ca toate....din cate observ....o femeie cand face un accident tre sa fie mai speciala ca barbatu'.....nu ia un stalp sau un accident asa de viteza chestii.....noaah..tre' sa se suie si pe alte masini.....
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:56. |
- Copyright 2026 4Tuning