![]() |
vad k toata lumea alege sport si lasa luxul la o parte insa ce nu a luat nimeni in calcul este ca TRAIM IN ROMANIA si degeaba poti sa ai o masina super sport k daca ai ghinionul sa prinzi ora de varf in bucuresti adica artera dorobanti-stefan cel mare-obor si mai sunt si 30 de grade afara si nu ai clima pe masina te-a facut dumnezeu fericit.... lasi masina pe margine si o iei pe jos ....
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:11. |
- Copyright 2026 4Tuning