Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Intalnire in Pitesti ? (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/52952-intalnire-pitesti.html)

AG 80 BBI 09-10-07 22:10

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
:chainsaw: :peace:

camatarunutu 13-10-07 14:32

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Quote:

Originally Posted by boss_barosanu (Post 1138912)
in legatuta cu amenzile. am inteles ca cei ci bmw-urile si-au luat amenzi inafara de ala cu bmw cu liv. chiar imi pare rau de cei care si-au luat amenzi.


in acest mesaj e un adevar pe care eu lam obs. , nu va spun decat k aveti grija ce mai ziceti pe net k agentii st printre noi, chiar sub nasu nostru restu vil spun la intalnire:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


agentule care esti stiu cine esti si ai face bine sa ne parasesti k dak nu te parasim noi

sco211 13-10-07 15:22

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Quote:

Originally Posted by camatarunutu (Post 1147379)
in acest mesaj e un adevar pe care eu lam obs. , nu va spun decat k aveti grija ce mai ziceti pe net k agentii st printre noi, chiar sub nasu nostru restu vil spun la intalnire:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


agentule care esti stiu cine esti si ai face bine sa ne parasesti k dak nu te parasim noi

da da-l ma pe fata aici...sa vada toata lumea...

:lol:

CocoT 28 13-10-07 15:23

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Quote:

Originally Posted by sco211 (Post 1147443)
da da-l ma pe fata aici...sa vada toata lumea...

:lol:

Asa e cel mai bine!...

camatarunutu 13-10-07 18:06

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
:suspiciou :twisted: :twisted:

AG 80 BBI 14-10-07 09:33

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
eu nu cred ca sunt agenti aici...e pur si simplu incapatanarea noastra de a face lucruri ilegale!si deci ca atare trebuie sa suportam legea!
si ca orice lucru ilegal facut...e imposibil sa nu se afle de el!
marea problema sunt figurile care se fac pe langa liniutze ...ca daca am merge, am sta cumintzi parcatzi si numa la momentul bun ar "fugi" 2 3 4 masini nu ne-ar mai descoperi nimeni!dar....cerculetze...baraieli...plm!

alin-l 15-10-07 11:34

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Quote:

Originally Posted by AG 80 BBI (Post 1148413)
......
marea problema sunt figurile care se fac pe langa liniutze ...ca daca am merge, am sta cumintzi parcatzi si numa la momentul bun ar "fugi" 2 3 4 masini nu ne-ar mai descoperi nimeni!dar....cerculetze...baraieli...plm!

Salut!
Ai pus "punctul pe I" cu vorbele acestea!! :hug: Cred ca in curand voi veni pe jos la intalniri sau o sa-mi parchez masina cu cateva strazi mai departe!... Mi se pare total impropriu ca cineva sa se apuce sa faca (sau sa incerce) derapaje "controlate" sau "cerculete" ori sa impresioneze spectatorii cu modul lor de franare "la milimetru" (!), atat timp cat imprejur sunt parcate alte masini iar spatiul este destul de stramt...:boxing:
O solutie ar fi ca TOATE cursele sa se "tocmesca" de jos, de la Finante, dupa care la sfarsitul intalnirii, cei inscrisi la competitie si aceia care vor sa asiste, sa se deplaseze la "locul faptei". Dupa ce se termina "treaba" fiecare pleaca acasa linistit (sau nu), fara alte comentarii.
...parerea mea!...;)

ag14liv 15-10-07 23:58

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
salutare! sper sa ajungeti sa ma cunoasteti intro buna zi

ag14liv 16-10-07 00:00

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
nu cred ca sunt ceea ce zic unii-agent-sunt tot ca voi-pasionat de motoare,tuning si alte multe lucruri

ag14liv 16-10-07 00:07

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
din pacate nu e asa cum s-a auzit ca toti baietasii cu bmw-uri,in afara de mine, au luat amenzi nu a luat nimeni pt ca lumea ma cunoaste si le-am explicat ca nu s-a dat absolut nimeni in acea seara acolo si ca urmare totul s-a term cu bine pt toata lumea totul e sa stii sa vb si sa-i faci pe "AGENTI" sa inteleaga ca nu e nimic ilegal

ag14liv 16-10-07 00:12

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
mai ascultati si la cei ca BBI ca are multa dreptate iar daca vreti sa fiti legalizati ca,club,incercati sa fiti mai ordonati unii dintre voi si va promit ca am sa pun o vb buna la unii sefi de la "AGENTI" cand va fi vb de aprobari si legalizari ale clubului vostru si a curselor organizate legal

ag14liv 16-10-07 00:23

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
si mie imi plac cursele dar sa fie facut totul cu cap nu cu dosul-nu situ ce faceau unii dintre voi cei care vb despre mine fara sa aveti dreptate,cu multi ani in urma cand eu mergeam la "alergari ilegale" poate ca abia invatati alfabetul iar eu ma alergam cu agentii cu o dacie belea cu acelasi nr ca al bmw-ului totusi ar trbui sa ne cunoastem mai bine si o sa vedeti ca sunt baietas ca si voi cu f mult bun simt si respect pt unii ca voi va respect si va apreciez pt tot ceea ce faceti si tineti-o tot asa pana la legalizare dar fara gesturi inutile si fara rost sa nu mai vina pol... sa va ia la ochi drept baieti rai ca e pacat de munca voastra

ag14liv 16-10-07 00:24

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
va astept cu pareri si sa aveti multa bafta si stapanire de sine-LA MAI MARE

alin-l 16-10-07 09:08

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Quote:

Originally Posted by ag14liv (Post 1151444)
si mie imi plac cursele dar sa fie facut totul cu cap nu cu dosul......ar trbui sa ne cunoastem mai bine si o sa vedeti ca sunt baietas ca si voi cu f mult bun simt si respect pt unii ca voi va respect si va apreciez pt tot ceea ce faceti si tineti-o tot asa pana la legalizare dar fara gesturi inutile si fara rost sa nu mai vina pol... sa va ia la ochi drept baieti rai ca e pacat de munca voastra

!!! Deja imi placi foarte mult !!! ... si nu te cunosc...personal... Iar la partea cu "bunul simt si respect" - asta nu este o regula generala - crede-ma! Cred ca ar trebui ca sa ne cunoastem cativa din "club" mai bine: Sco, BBI, MMihai, bobby, tu, eu si inca 2-3 membrii care nu-i stiu dupa nume :oops: ... poate reusim sa facem ceva bun, ce ziceti?!

AG 80 BBI 16-10-07 10:52

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
membri e mult spus!
deocamdata eu sunt membru dar de onoare al CNFLM - Clubului National de Frecat Menta LEGAL!!!


All times are GMT +2. The time now is 15:36.

- Copyright 2026 4Tuning