Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Campionat de Pool pe Ym! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/51290-campionat-pool-ym.html)

(!8Y_M 11-09-07 22:50

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
hop si eu...bafta

VaLeX 11-09-07 22:53

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
deci ..astia suntem

1.VaLeX
2.Cristi_T
3.boy_wonder
4.Toyo9J
5.trafy-vr6
6.sandrin
7.REPTYLE
8.b0b0
9.C!8Y-M(ucles :lol:)

inca 7 copii :D

Gorby 12-09-07 00:53

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Si eu! :)

nfs_al3x

Magos 12-09-07 01:00

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Ma bag!! :D

dagosh88 12-09-07 01:37

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 1094504)
de indata ce vom fi 16 ..se fac alegeri si timp de o zi pot sa dea "battleul" ..si unul dintre ei pun rezultatul pe forum , pt a merge mai departe castigatorul ;)

Am inteles,ok,deci ma bag si eu, id-ul de mess: dagosh88

boy_wonder 12-09-07 09:59

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
valex cand ne strangem toti 16, iei id-urile si le postezi pe toate aici :lol:
sa-ti faci bine treaba de organizator :))

DACIA-Wrc 12-09-07 10:43

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
alecs_rg numa daca se poate tine dupa 9 seara

VaLeX 12-09-07 11:21

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
si ne-am mai adunat ->

1.VaLeX
2.Cristi_T
3.boy_wonder
4.Toyo9J
5.trafy-vr6
6.sandrin
7.REPTYLE
8.b0b0
9.C!8Y-M
10.Alex-GBY
11.Magos
12.dagos88
13.DACIA-Wrc

Suntem la nr.norocos 13 :D ..mai asteptam 3 concurenti :D

Bmw_E30dak 12-09-07 11:32

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 1095546)
si ne-am mai adunat ->

1.VaLeX
2.Cristi_T
3.boy_wonder
4.Toyo9J
5.trafy-vr6
6.sandrin
7.REPTYLE
8.b0b0
9.C!8Y-M
10.Alex-GBY
11.Magos
12.dagos88
13.DACIA-Wrc

Suntem la nr.norocos 13 :D ..mai asteptam 3 concurenti :D


ma bag si eu
id: insomnia_squad

SHOGUN-A8 12-09-07 12:17

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
...shogun_alessandro...
Sper ca nu sunteti pe aici si campioni virtuali...:lol:

Sasha_z 12-09-07 12:51

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
thuamneee ce face viata asta din oamne....si plictiseala bineinteles isi are un rol principal....hai bft baieti...:D:D:D:D
<<<< PAS >>>>

69WRX 12-09-07 12:53

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
ma bag si io :)) sorin_dj1005 e id meu ;)

VaLeX 12-09-07 13:05

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
si am terminat inscrierile
astia suntem ->

1.VaLeX | str82valli
2.Cristi_T | yo_cristi04
3.boy_wonder | boy_wonder
4.Toyo9J |
5.trafy-vr6 | valcea_racing
6.sandrin | sandryn89v
7.REPTYLE | coji93
8.b0b0 | bobo_razvy
9.C!8Y-M | ciby_rider
10.Alex-GBY | nfs_al3x
11.Magos | magos_5
12.dagos88 | dagos88
13.DACIA-Wrc | alecs_rg
14.BMW-E30dak | insomnia_squad
15.SHOGUN-A8 | shogun_alessandro
16.69WRX | sorin_dj1005

astia suntem , dac am gresit cu id'ul sa ma corecteze :D

dupa amiaza urmeaza "extragerea" si timp de o zi aveti tot timpu sa jucati (15 -20 minute dureaza nu mai mult cele 2-3 partide) .. :D

Xel'Naga 12-09-07 13:05

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Hai ca sunt curios ... ce se intampla cu chestia asta !! Dar vorba lui Sasha , plictiseala va omoara :lol: :rolleyes2 :idea: !!

Astept sa anuntati ziua si cum o sa fie organizate meciurile ;) :rolleyes2 :idea:

Bmw_E30dak 12-09-07 13:08

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 1095825)
si am terminat inscrierile
astia suntem ->

1.VaLeX | str82valli
2.Cristi_T | yo_cristi04
3.boy_wonder | boy_wonder
4.Toyo9J |
5.trafy-vr6 | valcea_racing
6.sandrin | sandryn89v
7.REPTYLE | coji93
8.b0b0 | bobo_razvy
9.C!8Y-M | ciby_rider
10.Alex-GBY | nfs_al3x
11.Magos | magos_5
12.dagos88 | dagos88
13.DACIA-Wrc | alecs_rg
14.BMW-E30dak | insomnia_squad
15.SHOGUN-A8 | shogun_alessandro
16.69WRX | sorin_dj1005

astia suntem , dac am gresit cu id'ul sa ma corecteze :D

dupa amiaza urmeaza "extragerea" si timp de o zi aveti tot timpu sa jucati (15 -20 minute dureaza nu mai mult cele 2-3 partide) .. :D


sa inteleg k o sa fie 3 din 5 nu?


All times are GMT +2. The time now is 22:06.

- Copyright 2026 4Tuning