Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Renault (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault.html)
-   -   Intalnirea renault 5 (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault/51112-intalnirea-renault-5-a.html)

browser 15-09-07 02:22

Re: Intalnirea renault 5
 
pai nici io nu stiu unde se face intalnirea reno... hai sa stabilim unde ne intalnim ca sa plecam ca shacalii :D

warangel 17-09-07 13:47

Re: Intalnirea renault 5
 
putem sa ne intalnim si la Ateneu in parcare, sau in Piata Constitutiei ca sunt locatii centrale.

browser 17-09-07 19:32

Re: Intalnirea renault 5
 
e prea bine acum sa vor si ceilalti :) e ok ?

warangel 18-09-07 16:54

Re: Intalnirea renault 5
 
ce e pacat e ca desi sunt multi cu R5-uri nu sunt multi care sa tina la buburuzele lor si sa le ingrijeasca si sa le iubeasca :((. gata cu sentimentalismele.

Hai in Constitutziei si gata, ca acusica vine 29 si noi ink ne hotaram unde sa ne vedem. Si acum hai sa dam sfoara in tzara!!!

browser 18-09-07 18:50

Re: Intalnirea renault 5
 
ok constitutiei, e prea bine dar sa fie si ceilalti deacord !

villytzah 19-09-07 00:46

Re: Intalnirea renault 5
 
IN regula, in piata constitutiei ne intalnim.
Sa voteze prezent aici cine vine casa stim cati suntem.
Intalnirea Renault unde are loc,stiti cumva ? Ca sa putem sa ne facem traseul.

browser 19-09-07 11:15

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by villytzah (Post 1107882)
IN regula, in piata constitutiei ne intalnim.
Sa voteze prezent aici cine vine casa stim cati suntem.
Intalnirea Renault unde are loc,stiti cumva ? Ca sa putem sa ne facem traseul.

am mai intrebat odata unde este intalnire reno
Eu voi fi prezent :)

warangel 19-09-07 13:43

Re: Intalnirea renault 5
 
prezent!!! yuppyyy!!!! :mrhappy: :clap:

warangel 19-09-07 13:47

Re: Intalnirea renault 5
 
aaa.... facem lista:?: :confused2

warangel 19-09-07 13:54

Re: Intalnirea renault 5
 
Intalnirea Reno.ro - Renault Club Bucuresti se tine in parcarea Salii Polivalente in fiecare zi de VINERI incepand cu orele 21:30. Va asteptam in numar cat mai mare.


of of... scrie mare pe forumul reno.ro


si o poza k sa ne ghidam sa ajungem unde trebuie http://www.reno.ro/index.php?act=Att...=post&id=46733

villytzah 19-09-07 18:59

Re: Intalnirea renault 5
 
Bine bine, aia e intalnirea saptamanala, dar am inteles ca pe 29 acum se face intalnirea Reno de toamna, adica una mai mareata...:P,dar sper sa aflam,adv k nici nu prea am cautat.:P

browser 19-09-07 20:12

Re: Intalnirea renault 5
 
pana la urma am aflat unde se tine intalnirea reno pe 29 septembrie in parcarea de la sala polivalenta :D

miliady 19-09-07 22:26

Re: Intalnirea renault 5
 
cred ca ajung si eu..
nu stiu sigur...

browser 19-09-07 22:50

Re: Intalnirea renault 5
 
sa aflam la ce ora a avea loc intalnirea reno si dupa ei vom stabili si noi intalnirea renault 5 :)

warangel 20-09-07 12:29

Re: Intalnirea renault 5
 
eu vin oricand oriunde... abea astept!!!


All times are GMT +2. The time now is 01:41.

- Copyright 2026 4Tuning