![]() |
Re:
Quote:
|
cat despre bot...alea`s farurile de pe legacy ???
|
hmm...adevaru` e ca e cam uratzel STi asta nou... 8)
|
Designerul sef de la subaru este Andreas Zapatinas, si inainte a fost la Alfa Romeo, de aici unele asemanari de linie.
Farurile nu sunt de Legacy, iar partea din fata are liniia inspirata de conceptul B11S coupe, ceea ce mi se pare normal, pentru ca asta e scopul conceptelor, nu sunt facute asa aiurea, prin ele se testeaza reactia publicului la anumite schimbari de design. Oricum, pana se lanseaza mai pot aparea schimbari. In ceea ce priveste motorizarea, se zvoneste ceva de 300kw. |
Dintre cele 2 as alege Evo, pt simplu fapt ca arata mai bine ca Subaru si diferentele dintre performantele celor 2 masini sunt mici :wink:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:50. |
- Copyright 2026 4Tuning