![]() |
Re: Vand Calibra
hai sussss cu ea
3800 euro nici asa nu este bine ?? |
Re: Vand Calibra
mai ai masina ?? dar copie dupa bi / ci al proprietarului ai ??
|
Re: Vand Calibra
masina este frate.
|
Re: Vand Calibra
si la pret ?? un urs /84 ??
|
Re: Vand Calibra
fac cu urs da mai dai diferentza
|
Re: Vand Calibra
la cat te/ai gandit ??
|
Re: Vand Calibra
mai are cutia de transfer?????de ce e in 4 prezoane ca ai zis ca a fost initial calibra turbo din cate stiu eu alea sunt in 5 prezoane.
|
Re: Vand Calibra
Nu a fost turbo nicoidata a fost 16 valve 4x4 dar nu turbo.Are tot cei trebe pentru a fi din nou cu tractziune integrala.
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:29. |
- Copyright 2026 4Tuning