Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Calibra (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/50002-vand-calibra.html)

Dumy 22-09-07 13:15

Re: Vand Calibra
 
hai sussss cu ea
3800 euro nici asa nu este bine ??

dorin_2000 24-09-07 21:38

Re: Vand Calibra
 
mai ai masina ?? dar copie dupa bi / ci al proprietarului ai ??

Dumy 25-09-07 23:08

Re: Vand Calibra
 
masina este frate.

dorin_2000 25-09-07 23:09

Re: Vand Calibra
 
si la pret ?? un urs /84 ??

Dumy 26-09-07 14:55

Re: Vand Calibra
 
fac cu urs da mai dai diferentza

dorin_2000 26-09-07 15:16

Re: Vand Calibra
 
la cat te/ai gandit ??

Pilif 26-09-07 16:58

Re: Vand Calibra
 
mai are cutia de transfer?????de ce e in 4 prezoane ca ai zis ca a fost initial calibra turbo din cate stiu eu alea sunt in 5 prezoane.

Dumy 07-10-07 17:33

Re: Vand Calibra
 
Nu a fost turbo nicoidata a fost 16 valve 4x4 dar nu turbo.Are tot cei trebe pentru a fi din nou cu tractziune integrala.


All times are GMT +2. The time now is 00:29.

- Copyright 2026 4Tuning