Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Doua Surorii Gemene !!!! (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/49748-doua-surorii-gemene.html)

kirin 07-09-07 09:43

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
Quote:

Originally Posted by dj05dpx (Post 1081655)
Vin aprox 30.000 lire.Am un prieten ce aduce masini din Japonia,pe ultima Supra cumparata a dat 9000$ cad deci vreo 5000lire.Acum intelegi de ce mi se pare pretul mic?Oricum,care aveti banii sariti pe ele:D

secondurile stock sunt ieftineli in jap ...

!41! 08-09-07 00:38

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
am gasit in primavara o supra in germania la 7000 de euro negociabil ,tot asa neagra da cu volan pe stanga ,avea vreo 500 cp ! da sa vandut in cateva ore din pacate

22VIN 08-09-07 01:07

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
omg pe evacuarea aia o bag si pe mama:|
supra e o masina misto, dar tre sa stii s-o tunezi ca sa-si pastreze aspectu misto:P

NOScox 11-09-07 21:06

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
Quote:

Originally Posted by central (Post 1081620)
misto masinutele dar mi se pare inutila evacuarea aia asa de mare:(

nu prea cred, cum nu cred ca eleronul ala(cel mai mare) este inutil!

FIGHET 12-09-07 03:52

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
cine stie cunoaste

Dimitris 20-09-07 02:00

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
Quote:

Originally Posted by !41! (Post 1087977)
am gasit in primavara o supra in germania la 7000 de euro negociabil ,tot asa neagra da cu volan pe stanga ,avea vreo 500 cp ! da sa vandut in cateva ore din pacate

stai calm... gandeste-te ca lumea stie cat face o supra, si nu o vinde asa pe ochi frumosi... probabil era roman proprietarul daca intelegi ce vreau sa zic...

FIGHET 20-09-07 10:57

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
Quote:

Originally Posted by !41! (Post 1087977)
am gasit in primavara o supra in germania la 7000 de euro negociabil ,tot asa neagra da cu volan pe stanga ,avea vreo 500 cp ! da sa vandut in cateva ore din pacate

numai 7000 de euro pt 500 cp cred ca te inseli sau poate nai vazut bine ce scria acolo este mult prea putin pt o supra de 500 ponei

Fi@tz3l 22-09-07 16:04

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
Hehee...ce minunatiii! imi plac la nebunie! Am fost si eu in Anglia nu de mult timp si am vazut o bucatica de Supra:shock: !tot cu un burlan gigantic in spate!Si sincer miemi place evacuarea..si nui degeaba acolo:twisted:

FIGHET 26-09-07 02:06

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
cine stie cunoaste!!!!!!!!!!!

Ovi407 20-10-07 21:38

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
Quote:

Originally Posted by FIGHET (Post 1084630)
Asai Asta Este Singurul Defect Al Lor

nu e defectul lor, problema e ca noi ne-am nascut in Ro

FIGHET 20-10-07 22:56

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
aici ai dreptate dar ce sa zic acum daca neam nascut aici asta este noi merem inainte, astia suntem si cu astia defilam!!!!!!!

Nemilosu 21-10-07 08:05

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
urate masini. :D
negre. :-)
cu eleroane. :shock:
alearga prea tare. :-P
nu sunt tdi................ :twisted:

FIGHET 21-10-07 13:18

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
Quote:

Originally Posted by Nemilosu (Post 1159709)
urate masini. :D
negre. :-)
cu eleroane. :shock:
alearga prea tare. :-P
nu sunt tdi................ :twisted:

NU SUNT TDI sunt DCI !!!!!!!!!!!!!

gelu_r 21-10-07 14:22

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
1 Attachment(s)
am vazut si eu una cu volan pe dreapta acum o luna la victoriei.
arata impecabil era CA NOUA

klub 24-10-07 10:12

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
Masinile astea sunt niste bijuterii. Cu burlan, fara burlan, cu eleron sau fara masinile astea fac multe masini europene praf. sa nu mai vorbim despre cat de mult stiu romanii nascuti in passat-uri sa pretuiasca adevarata valoare a masinilor japoneze.


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

- Copyright 2026 4Tuning