![]() |
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
Quote:
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
am gasit in primavara o supra in germania la 7000 de euro negociabil ,tot asa neagra da cu volan pe stanga ,avea vreo 500 cp ! da sa vandut in cateva ore din pacate
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
omg pe evacuarea aia o bag si pe mama:|
supra e o masina misto, dar tre sa stii s-o tunezi ca sa-si pastreze aspectu misto:P |
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
Quote:
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
cine stie cunoaste
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
Quote:
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
Quote:
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
Hehee...ce minunatiii! imi plac la nebunie! Am fost si eu in Anglia nu de mult timp si am vazut o bucatica de Supra:shock: !tot cu un burlan gigantic in spate!Si sincer miemi place evacuarea..si nui degeaba acolo:twisted:
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
cine stie cunoaste!!!!!!!!!!!
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
Quote:
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
aici ai dreptate dar ce sa zic acum daca neam nascut aici asta este noi merem inainte, astia suntem si cu astia defilam!!!!!!!
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
urate masini. :D
negre. :-) cu eleroane. :shock: alearga prea tare. :-P nu sunt tdi................ :twisted: |
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
Quote:
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
1 Attachment(s)
am vazut si eu una cu volan pe dreapta acum o luna la victoriei.
arata impecabil era CA NOUA |
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
Masinile astea sunt niste bijuterii. Cu burlan, fara burlan, cu eleron sau fara masinile astea fac multe masini europene praf. sa nu mai vorbim despre cat de mult stiu romanii nascuti in passat-uri sa pretuiasca adevarata valoare a masinilor japoneze.
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning