Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar Cielo (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/49289-cumpar-cielo.html)

sebaaa 26-08-07 17:52

Re: sal
 
Quote:

Originally Posted by cumpar cielo max 6000 e (Post 1056460)
URGENT. Astept propuneri. :rolleyes2

lasa-le un numar de telefon si eventual o adresa de mail
si data viitoare CITESTE REGULILE FORUMULUI !!

cumpar cielo max 6000 e 26-08-07 18:34

Re:merit mai mult
 
:rolleyes2 0720062762
[email protected]

Bogdan' 27-08-07 20:49

Re: sal
 
niste poze daca te intereseaza
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/49845-vand-daewo-cielo-intretinut.html
0740934026

Geo_ZGA 28-08-07 11:14

Re: sal
 
Bogdan, abs pe Cielo al tau???

Bogdan' 28-08-07 13:31

Re: sal
 
exact multe cielo au

Geo_ZGA 28-08-07 14:13

Re: sal
 
Eu stiam ca doar Nexia au.... de Cielo nu am auzit pana acum. Sigur ai Cielo si nu Daewoo Nexia??? Par la fel, dar...au mici diferente.

Bogdan' 28-08-07 18:02

Re: sal
 
nu doar nexia au

DACIA-Wrc 30-08-07 12:32

Re: Cumpar Cielo
 
primele modele de cielo din romania au avut abs, si a meu a avut.
daca mai esti interesat de masina te pot rezolva cu un vw`u...sa vedem cat mai lasa din ea omu.

Vladz 07-09-07 00:05

Re: Cumpar Cielo
 
cielo hatchback din 96 4 usi vrei ? 3.300 E


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning