![]() |
Re: sal
Quote:
si data viitoare CITESTE REGULILE FORUMULUI !! |
Re:merit mai mult
:rolleyes2 0720062762
[email protected] |
Re: sal
niste poze daca te intereseaza
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/49845-vand-daewo-cielo-intretinut.html 0740934026 |
Re: sal
Bogdan, abs pe Cielo al tau???
|
Re: sal
exact multe cielo au
|
Re: sal
Eu stiam ca doar Nexia au.... de Cielo nu am auzit pana acum. Sigur ai Cielo si nu Daewoo Nexia??? Par la fel, dar...au mici diferente.
|
Re: sal
nu doar nexia au
|
Re: Cumpar Cielo
primele modele de cielo din romania au avut abs, si a meu a avut.
daca mai esti interesat de masina te pot rezolva cu un vw`u...sa vedem cat mai lasa din ea omu. |
Re: Cumpar Cielo
cielo hatchback din 96 4 usi vrei ? 3.300 E
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning