![]() |
Re: Ma Vinde:((!! BMW e36 1.8 is
hai sus cu matzaaa .. sus sus
|
Re: Ma Vinde:((!! BMW e36 1.8 is
Slim ce faci tata te-ai apucat de vandut masini ? Foarte frumoasa masina am vazuto intr-o zii era cu subaru lu robertel pe la titan...... ps: koala here considera un mare UP de la mine :lol:
|
Re: Ma Vinde:((!! BMW e36 1.8 is
up up up up ..hai k am revenit aksa.. accept variante si va rog fara comentarii inutile
|
Re: Ma Vinde:((!! BMW e36 1.8 is
up up up .. toate labele sus
|
Re: Ma Vinde:((!! BMW e36 1.8 is
am io o varianta dak e interesat proprietarul http://www.***********/html/4/2/5/8/624258.php
|
Re: Ma Vinde:((!! BMW e36 1.8 is
super masina...am vazut-o cand eram prin parc la I.o.R ...super ingrijita si din cate am vazut proprietarul nu merge agresiv cu ea ;) bafta la vanzare!!!
|
Re: Ma Vinde:((!! BMW e36 1.8 is
hai sus cu matza..
|
Re: Ma Vinde:((!! BMW e36 1.8 is
up up up sus cu pisicaaa
|
Re: Ma Vinde:((!! BMW e36 1.8 is
polo 2001...interesat
|
Re: Ma Vinde:((!! BMW e36 1.8 is
se mai vinde pisica sau deja sa dat....nu mai zice nimeni nimik
un pret daca nu sa dat ....6900 e prea mult daca mai lasa la pret ma intereseaza |
Re: Ma Vinde:((!! BMW e36 1.8 is
Pisica s-a dat .. TOPIC CLOSED!
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:56. |
- Copyright 2026 4Tuning