![]() |
Re: Cumpar URS
mai adaug: vectra de la 1.6 in sus si fiat brava neinmatriculat...astept oferte:)
|
Re: Cumpar URS
intra pe id`u meu ca poate iti dau un ursulet model 91, 316 alb frumos foc si roti de neam prost pe el :)) ps. are motor de pisicutza ( inmatriculat)
id: unqsapro18 |
Re: Cumpar URS
ai PM!.....
|
Re: Cumpar URS
Quote:
poate vi sa`l vezi in seara asta, pret super, piele, e mai bine sa vi sa`l vezi |
Re: Cumpar URS
momentan nu am bani, am doar o astra la schimb !
|
Re: Cumpar URS
325 in acte.....3000 euro........inmatriculat ro
|
Re: Cumpar URS
1 Attachment(s)
daca te intereseaza vorbim mai multe detalii pe mess la [email protected] ... te incadrezi si cu bani ;)
|
Re: Cumpar URS
repet, momentan nu am decat o astra la schimb. Thread`ul era din 2007 cand eram croit pe urs....
|
Re: Cumpar URS
se poate inchide, anuntul era din 2007....
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:08. |
- Copyright 2026 4Tuning