![]() |
Re: Battle || Ford x10
i`ati cam pocit nick`ul tipului....Ca][n nu Ca][in ;)
|
Re: Battle || Ford x10
Quote:
ms pt intelegere. |
Re: Battle || Ford x10
Quote:
|
Re: Battle || Ford x10
votat Ca][n are mai mult tuning... ;)
|
Re: Battle || Ford x10
shantzu ....... ;)
|
Re: Battle || Ford x10
vot bmwFAN .. E mai dragutza :)
|
Re: Battle || Ford x10
vot ca][n ...
|
Re: Battle || Ford x10
este si a lu santzu destul de reusita dar mi se pare croseria cam falsa...:-s si la roata din spate pare ceva in neregula
|
Re: Battle || Ford x10
Vot...Ca][n
|
Re: Battle || Ford x10
vot Ca][in...soper tare
|
Re: Battle || Ford x10
Vot Ca][n :)
|
Re: Battle || Ford x10
mi se pare si normal ...vot Ca][n
|
Re: Battle || Ford x10
vot bmw...;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:28. |
- Copyright 2026 4Tuning