Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Oltcit (https://forum.4tuning.ro/321-discutii-oltcit.html)
-   -   Top speed Oltcit (https://forum.4tuning.ro/321-discutii-oltcit/48661-top-speed-oltcit.html)

bogdanlascu 16-08-07 00:04

Re: top speed oltcit
 
danut deja devi obraznic ,eu nu am vb decit pt mine,tu vb in numele lui x si y
.............mai este unul pe forumul oltcit dj 01 cew care vb in numele pmd ,ca face si drege,so fiecare sa vb in numelui daca nu multa multa ......sanatate ca sa zic asa

Laure2fast 16-08-07 00:28

Re: top speed oltcit
 
top speed cu oltcitu meu..kilometraju nu indica...aveam 5000 de ture in treapta a 5a..cauciucuri 165/13..mai mergea da incepuse sa dea rateuri in frana de motor..

Danutz Bratosin 16-08-07 14:14

Re: top speed oltcit
 
Quote:

Originally Posted by bogdanlascu (Post 1048935)
danut deja devi obraznic ,eu nu am vb decit pt mine,tu vb in numele lui x si y
.............mai este unul pe forumul oltcit dj 01 cew care vb in numele pmd ,ca face si drege,so fiecare sa vb in numelui daca nu multa multa ......sanatate ca sa zic asa

se vede ca nu intelegi ce vreau sa zic...asa k nu mai are rost sa ne mai certam....
ps: aduti aminte cand ai primit BAN pe celalalt forum si U mi-ai zis sa pun o intrebare pe forum dc ai primit ban....acelasi lucru a facut si bodyspeed...mi-a zis sa scriu ce sa mai intamplat cu masina lui.:x ....

bogdanlascu 17-08-07 01:26

Re: top speed oltcit
 
ok, ok,
sambata fac rost de un gps si poate fac un test de top speed

bodyspeed 21-08-07 21:17

Re: top speed oltcit
 
desi cum zici tu lascule...ca
conteaza.. viteza reala ..NU ceea care o indica km.. ,ai dreptate dar nu uita gumele.. + jantele..;) .. si anume.. When speedometer reads 60mph (96.6km/h) actual speed will be 63.7mph (102.6km/h): 6.2% faster. ..asta se intampa la mine.. ;) deci cu aprox 6 km..
o sa fac si eu proba cu un gps :-P

DJ-01-CEW 27-08-07 19:31

Re: top speed oltcit
 
lascule....vad ca si pe aici tot de mine vorbesti.......cred ca nu poti dormi noaptea de grija mea.vorbesc pentru ca sunt prieten cu pmd in primu rand....in al doilea rand ai spus ca nu sunt oltcituri bune in craiova....in al 3 lea rand .....crezi ca esti cel mai bun si ai cel mai tare oltcit....dar te inseli.veziti de treaba ta si scoate dj-01-cew din gandurile tale.

bogdanlascu 27-08-07 22:27

Re: top speed oltcit
 
gogule pt tine sunt domnul lascu si cu asta am incetat discutia cu avocatul lu x si lu y,tu vb despre masina ta si atat ,apropo cand ne dam pe cei 500 e?

DJ-01-CEW 28-08-07 07:38

Re: top speed oltcit
 
bai Gogule.....pentru tine ti-am mai zis ...sunt nenea cewu.ai rabdare sa imi termin masina ca e cumparata de curand.......si o facem.....ca de vorbe sunt satul din partea ta.

Ja_Rule 28-08-07 13:11

Re: top speed oltcit
 
hai gata zmeilor .. vi sa urcat viteza la cap ... ce draq aveti ..

valib 28-08-07 17:14

Re: top speed oltcit
 
155 pe ceas....Oltcit Club `82, motor 1100 franta + cutie 4 franta

bogdanlascu 29-08-07 23:24

Re: top speed oltcit
 
Quote:

Originally Posted by DJ-01-CEW (Post 1068386)
bai Gogule.....pentru tine ti-am mai zis ...sunt nenea cewu.ai rabdare sa imi termin masina ca e cumparata de curand.......si o facem.....ca de vorbe sunt satul din partea ta.

bai pustiule cand o sa ajungi la nivelul la care sunt eu mai ai mult de invatat ,de muncit si de bagat bani ,pana atunci ssssssss

FmFm 30-08-07 03:33

Re: top speed oltcit
 
hopa.... scandal.... frumos baieti... app daca se intampla ceva vrem si noi un film.

DJ-01-CEW 30-08-07 19:28

Re: top speed oltcit
 
ti-am mai spus si iti mai spun odata.....uita dj-01-cew......si vezi ca nu ai ajuns pre departe....deabia ai inceput....asa ca......liniste goguta.

bogdanlascu 30-08-07 23:53

Re: top speed oltcit
 
hai steaua ca oricum suntem off topic

ps sunt f departe singurul oltcit care este linga mine este ybo

bodyspeed 31-08-07 20:09

Re: top speed oltcit
 
eu zic..ca aceste discuti sunt unele interminabile... so sa le punem cap..
aici prieteni pe pista adversari.. fie cel care este mai bun sa castige...
asa. ca.. fie tu lascule fie dany , fie cew-ul, cu toti aveti dreptul..ca ati muncit la masini .. cew-ul e la inceput...dar o sa munceasca..
alte cuvinte..nu isi i-au rostul.... va vedeti in cei 400 de m.. ..
va salut pe toti.. si ne vedem..la capat..


All times are GMT +2. The time now is 09:05.

- Copyright 2026 4Tuning