![]() |
Re: top speed oltcit
danut deja devi obraznic ,eu nu am vb decit pt mine,tu vb in numele lui x si y
.............mai este unul pe forumul oltcit dj 01 cew care vb in numele pmd ,ca face si drege,so fiecare sa vb in numelui daca nu multa multa ......sanatate ca sa zic asa |
Re: top speed oltcit
top speed cu oltcitu meu..kilometraju nu indica...aveam 5000 de ture in treapta a 5a..cauciucuri 165/13..mai mergea da incepuse sa dea rateuri in frana de motor..
|
Re: top speed oltcit
Quote:
ps: aduti aminte cand ai primit BAN pe celalalt forum si U mi-ai zis sa pun o intrebare pe forum dc ai primit ban....acelasi lucru a facut si bodyspeed...mi-a zis sa scriu ce sa mai intamplat cu masina lui.:x .... |
Re: top speed oltcit
ok, ok,
sambata fac rost de un gps si poate fac un test de top speed |
Re: top speed oltcit
desi cum zici tu lascule...ca
conteaza.. viteza reala ..NU ceea care o indica km.. ,ai dreptate dar nu uita gumele.. + jantele..;) .. si anume.. When speedometer reads 60mph (96.6km/h) actual speed will be 63.7mph (102.6km/h): 6.2% faster. ..asta se intampa la mine.. ;) deci cu aprox 6 km.. o sa fac si eu proba cu un gps :-P |
Re: top speed oltcit
lascule....vad ca si pe aici tot de mine vorbesti.......cred ca nu poti dormi noaptea de grija mea.vorbesc pentru ca sunt prieten cu pmd in primu rand....in al doilea rand ai spus ca nu sunt oltcituri bune in craiova....in al 3 lea rand .....crezi ca esti cel mai bun si ai cel mai tare oltcit....dar te inseli.veziti de treaba ta si scoate dj-01-cew din gandurile tale.
|
Re: top speed oltcit
gogule pt tine sunt domnul lascu si cu asta am incetat discutia cu avocatul lu x si lu y,tu vb despre masina ta si atat ,apropo cand ne dam pe cei 500 e?
|
Re: top speed oltcit
bai Gogule.....pentru tine ti-am mai zis ...sunt nenea cewu.ai rabdare sa imi termin masina ca e cumparata de curand.......si o facem.....ca de vorbe sunt satul din partea ta.
|
Re: top speed oltcit
hai gata zmeilor .. vi sa urcat viteza la cap ... ce draq aveti ..
|
Re: top speed oltcit
155 pe ceas....Oltcit Club `82, motor 1100 franta + cutie 4 franta
|
Re: top speed oltcit
Quote:
|
Re: top speed oltcit
hopa.... scandal.... frumos baieti... app daca se intampla ceva vrem si noi un film.
|
Re: top speed oltcit
ti-am mai spus si iti mai spun odata.....uita dj-01-cew......si vezi ca nu ai ajuns pre departe....deabia ai inceput....asa ca......liniste goguta.
|
Re: top speed oltcit
hai steaua ca oricum suntem off topic
ps sunt f departe singurul oltcit care este linga mine este ybo |
Re: top speed oltcit
eu zic..ca aceste discuti sunt unele interminabile... so sa le punem cap..
aici prieteni pe pista adversari.. fie cel care este mai bun sa castige... asa. ca.. fie tu lascule fie dany , fie cew-ul, cu toti aveti dreptul..ca ati muncit la masini .. cew-ul e la inceput...dar o sa munceasca.. alte cuvinte..nu isi i-au rostul.... va vedeti in cei 400 de m.. .. va salut pe toti.. si ne vedem..la capat.. |
| All times are GMT +2. The time now is 09:05. |
- Copyright 2026 4Tuning