![]() |
Bah...sa stitzi ca ar trebui sa se dea amenzi pt folosirea forumurilor in stare de ebrietate....RCS ar ramane sarac lipit pamantului.
|
abia acum se fac simtite efectele secundare ale exploziei de la Cernobal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
am schimbat caucucurile la honda... parca se simte mai bine asa... parca fuge mai ca lumea asa... parca parca atat... 8)
|
Re:
Quote:
Sa duc camera de filmat astazi? Poate imortalizam ceva momente frumoase :tetter: :ciggy: :ciggy: |
Auzi stimabile Tekin acuma daca ti-ai deschis un topic despre Honda te rog sa ,,mentii aprins focul aici'' prin prezentarea unor date si materiale despre ,,HONDA'' ca sa stie ,,tot neamul'' de unde vine firma ,cand s-a infiintat, cine este fondatorul firmei samd adica sa fie ceva bun si util pt toti membrii clubului nostru !!! Iti dau cuvantul Tekin si fa bine sa ne dati sabia lui stefan de la Stambul !!!La fapte Tekin !!! :wink:
|
nu am chef acuma :P
|
Re:
Quote:
|
mah tu ma inebunesti :lol: :yikes: :yikes:
|
Baieti tuturor ne place caterinca si distractia, dar trebuie sa fiti si putin la obiect, altfel topicul trebuia facut pe forumul privat.
|
Ai primit stoapele alea mijto la kre tot le faceai reclama?sau inka nu au ajuhns???Pune si tu poze cu masina,sa stie toata lumea subiectul discutiei,pt k nu toata lumea e din Arad sau Timisoara ca sa cunoasca masina.
|
eu eu eu am facut reclama cu stopurile alea pizdoz ??nu cred 8) inca nu am primit cand le primesc dau anunt la ziar ca am primit niste stopuri superbe .... 8)
|
si la pro tv si la hbo si la space
|
Re:
Quote:
|
da mah ai dreptate trebe sa vorbesc cu morghen sa imi faca un banner mare mare trebe savada ca fac reclama la stopuri si faruri :lol:
|
fratzilor...am fost cu honda lu tekin azi....are evacuare noua noutza stainless.....shi o toba de carbon beton...sunetul este absolut superb...shi mashina merge de rupe !! toate alarmele de pe strada sunt ale lui ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:06. |
- Copyright 2026 4Tuning