Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   AfterDark Racing (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing.html)
-   -   honda prelude 2.3 (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing/4854-honda-prelude-2-3-a.html)

morghen 22-04-05 09:12

Bah...sa stitzi ca ar trebui sa se dea amenzi pt folosirea forumurilor in stare de ebrietate....RCS ar ramane sarac lipit pamantului.

AR120CP 22-04-05 09:35

abia acum se fac simtite efectele secundare ale exploziei de la Cernobal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TEKIN 22-04-05 10:16

am schimbat caucucurile la honda... parca se simte mai bine asa... parca fuge mai ca lumea asa... parca parca atat... 8)

AR120CP 22-04-05 12:28

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TEKIN\"
am schimbat caucucurile la honda... parca se simte mai bine asa... parca fuge mai ca lumea asa... parca parca atat... 8)



Sa duc camera de filmat astazi? Poate imortalizam ceva momente frumoase :tetter: :ciggy: :ciggy:

RCS. 05-05-05 07:33

Auzi stimabile Tekin acuma daca ti-ai deschis un topic despre Honda te rog sa ,,mentii aprins focul aici'' prin prezentarea unor date si materiale despre ,,HONDA'' ca sa stie ,,tot neamul'' de unde vine firma ,cand s-a infiintat, cine este fondatorul firmei samd adica sa fie ceva bun si util pt toti membrii clubului nostru !!! Iti dau cuvantul Tekin si fa bine sa ne dati sabia lui stefan de la Stambul !!!La fapte Tekin !!! :wink:

TEKIN 05-05-05 08:40

nu am chef acuma :P

RCS. 05-05-05 08:52

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TEKIN\"
nu am chef acuma :P

Imi pare rau dar nu asa se comporta un fan HONDA !!! :lol: :lol: Trebuie sa ne explici si sa ne dai poze cu si despre masinile HONDA si despre admisia variabila VTEC (sau vorba cuiva temple of VTEC... :? ) !!! Haide TEKIN nu lenevi si ,,intra in actiune'' !!! :lol: :lol: :lol:

TEKIN 05-05-05 08:55

mah tu ma inebunesti :lol: :yikes: :yikes:

luca 08-05-05 12:18

Baieti tuturor ne place caterinca si distractia, dar trebuie sa fiti si putin la obiect, altfel topicul trebuia facut pe forumul privat.

TM-84-DMX 09-05-05 16:32

Ai primit stoapele alea mijto la kre tot le faceai reclama?sau inka nu au ajuhns???Pune si tu poze cu masina,sa stie toata lumea subiectul discutiei,pt k nu toata lumea e din Arad sau Timisoara ca sa cunoasca masina.

TEKIN 09-05-05 16:59

eu eu eu am facut reclama cu stopurile alea pizdoz ??nu cred 8) inca nu am primit cand le primesc dau anunt la ziar ca am primit niste stopuri superbe .... 8)

TEKIN 09-05-05 17:00

si la pro tv si la hbo si la space

tristan 09-05-05 22:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TEKIN\"
si la pro tv si la hbo si la space

Dar ar trebui sa faci shi ceva afise shi fluturasi!! Aaaa ... shi un banner mare! :lol: :lol: :lol:

TEKIN 10-05-05 08:12

da mah ai dreptate trebe sa vorbesc cu morghen sa imi faca un banner mare mare trebe savada ca fac reclama la stopuri si faruri :lol:

morghen 25-05-05 23:04

fratzilor...am fost cu honda lu tekin azi....are evacuare noua noutza stainless.....shi o toba de carbon beton...sunetul este absolut superb...shi mashina merge de rupe !! toate alarmele de pe strada sunt ale lui ;)


All times are GMT +2. The time now is 14:06.

- Copyright 2026 4Tuning