Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

confuzzling 11-08-07 21:05

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
costu' e putin peste 30.000 euro si nu stiu exact unde a fost facuta, da' stiu k un an de zile a trebuit sa stea in atelier, multe idei fiind de la Gabi Onofrei, un baiat din brasov, prieten cu Paul.
...primu' tuning de el a fost facut !

lowrider.STi 12-08-07 14:27

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
vezi prietene k informezi lumea gresit...
prima data masina a fost tunata la C&C...la Bucuresti...atunci inca era aurie..
a doua oara a fost dusa intr-adevar la Brasov...dupa ce a iesit de acolo avea aerograful pe capota...si kitul acela
a 3-a oara...a fost facuta la RS tuning...de unde a iesit asa cum arata acum.
stiu treburile astea pentru k am citit un articol destul de amplu dedicat acestei masini...8)

DolusD 12-08-07 20:38

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
oricum e super tare masina , nu cred k e ceva asemanator in gorj

confuzzling 12-08-07 23:19

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
baietzel lowrider, singuru articol amplu unde puteai sa citesti e in revista COX, dak mai citesti 1data nu am informat nimic gresit, intr-adevar a umblat pe unde ai zis tu, dar eu am zis k multe idei sunt de la onofrei, inca prieten cu paul !
crede-ma stiu mai bine, tata lucreaza la goeru', si ca sa zic asa, cunosc mai bine ...

Sasha_z 12-08-07 23:25

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
faceti`i ma poza si la masina lu Oprea....:? k eo de cate ori o prind nu am aparatu la mine :(:(:(:(

confuzzling 12-08-07 23:27

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
...ce masina are oprea ?

blad 13-08-07 01:16

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
acum 2ani..

cristea_rotitza 13-08-07 03:06

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
va spun k masina lu oprea,sau masinile mai bine zis le putei poza pe calea bucuresti la serviceul W-audi.acolo le gasiti oricand

DolusD 13-08-07 14:11

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
la masinie lu` oprea o sa incerk sa le fac yo poze , k am un tovaras care il cunoaste bine de tot !

Sasha_z 13-08-07 19:56

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
:| de cunoscut si eo il cun....da nu prind masinile ...si knd le prind n`am aparatu :?

NightClubRacer 14-08-07 12:32

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by blad (Post 1043596)
acum 2ani..

a fost al tau? :D

lowrider.STi 20-08-07 11:51

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by confuzzling (Post 1043334)
baietzel lowrider, singuru articol amplu unde puteai sa citesti e in revista COX, dak mai citesti 1data nu am informat nimic gresit, intr-adevar a umblat pe unde ai zis tu, dar eu am zis k multe idei sunt de la onofrei, inca prieten cu paul !
crede-ma stiu mai bine, tata lucreaza la goeru', si ca sa zic asa, cunosc mai bine ...

singura informatie gresita a fost k la onofrei a fost "facut primul tuning"...
prima data a fost la C&C....
salut

Shortround 22-08-07 04:59

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
salut

florin_cars 22-08-07 15:14

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by confuzzling (Post 1041631)
dupa cum vedeti sunt si poze mai vechi, cu tuning-ul cel vechi, [...]

cine stie ce masina e cea veche, cabrioleta maro din spate in poza 1_137 ???
se poate vedea in TG-JIU sau altundeva :( ?

Sasha_z 22-08-07 15:17

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Shortround (Post 1058642)
Dupa parerea mea asta mi se pare a mai faina din oras , nu pentru ca e a tatei sau alta vrajeala de asta , dar sincer decit o singura data am mai vazut una identica (dar culoarea gri) la noi in oras . Imi place ce e simplu si cu stil :) Nu are nu stiu ce tunning pe ea , dar la 6,3 L nu vad ce i-ar mai trebui :|

PS: Mai imi place BMW'u lu' Blad care mi se pare stilat si cu gust :) , nu foarte excentric sau stiu eu ce
Pentru detalii , ownage_shortround pe messenger.
Apropo , scuzati semnul obscen dar poza de fapt era pentru un "habarnist" cu care m-am contrazis pe o chestie :-@

si d c ti se pare k e "a mai faina" ?????kiar nu pricep???


All times are GMT +2. The time now is 20:27.

- Copyright 2026 4Tuning