Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Filmarea TV (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/47823-filmarea-tv.html)

blad 04-08-07 22:00

Re: Filmarea TV
 
Da, veneau dar nu mai comentau cum au comentat acum. :boxing:

DolusD 06-08-07 18:00

Re: Filmarea TV
 
S-a facut ceva ilegal ????daca au facut cerculete pe drum public a avut dreptate garda dar daca nu dau decat din gura !
Singurul lucru de care se puteau lua, e acela ca ati deranjat linistea publica, in opinia unora ! atat !

blad 06-08-07 21:16

Re: Filmarea TV
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 1033101)
sa facut ceva ilegal ????dak au facut cerculetze pe drum public a avut dreptate garda dar dak nu dau decat din gura !

DA SI MAI ALES IN BENZINARIE:rolleyes2 PUTEA SA FACA BOOM:omfg:

DolusD 06-08-07 21:34

Re: Filmarea TV
 
A-ti aprins focul cumva ??? de la cauciuc incins nu cred ca se poate apinde nici gratarul dar in fine :D

ruver 06-08-07 21:55

Re: Filmarea TV
 
Nu vere, eu "m-am dus si m-am aprin tigara de pe caucic'u in flacari...."
Cum vere sa ziceti ca puteati sari in aer de la cauciucuri... cand toata lumea fuma in draci pe acolo...

cristea_rotitza 06-08-07 21:59

Re: Filmarea TV
 
da,asta da bine ruvere:))))

NightClubRacer 07-08-07 22:41

Re: Filmarea TV
 
din cate stiu parca pompierii dau amenzi pentru ca fumati in benzinarie...

DolusD 08-08-07 18:24

Re: Filmarea TV
 
Pai normal ca pompierii dau amenda ..... :D

cristea_rotitza 09-08-07 04:37

Re: Filmarea TV
 
macar sa ne dea pompierii amenda si sa scapam de gabori;):))

cristea_rotitza 10-01-08 10:56

Re: Filmarea TV
 
inca odata la tv;)https://www.youtube.com/watch?v=1q4b-cTgzLc

dragos1989 10-01-08 13:39

Re: Filmarea TV
 
Hehe,aici la noi, in ziua de 1 ianuarie,de la ora 14.00 si pana la ora 23:00 s-au dat baietii incontinuu in centrul orasului,unde sunt 2benzi pe sens,deci 4 benzi...Politie nimic...,a trecut o patrula asa la caterinca pe la 5,astia s-au spart pt 20 de minute si apoi au revenit :D Masini de la batrana berlina pana la audi 80 quattro, mai multe Bimmere seria 3 ,loganuri,astra,o calibra,golf-uri,renault megane,clio etc :D Totul s-a spart cand a intrat un tip cu quattro intr-o masina parcata pe lateral si in max 2 minute a aparut garda... Nu cred ca la voi numai langa interex a fost distractie:D PS: Delete this if you consider it to be innapropiate.

blad 10-01-08 16:49

Re: Filmarea TV
 
Quote:

Originally Posted by dragos1989 (Post 1285273)
Hehe,aici la noi, in ziua de 1 ianuarie,de la ora 14.00 si pana la ora 23:00 s-au dat baietii incontinuu in centrul orasului,unde sunt 2benzi pe sens,deci 4 benzi...Politie nimic...,a trecut o patrula asa la caterinca pe la 5,astia s-au spart pt 20 de minute si apoi au revenit :D Masini de la batrana berlina pana la audi 80 quattro, mai multe Bimmere seria 3 ,loganuri,astra,o calibra,golf-uri,renault megane,clio etc :D Totul s-a spart cand a intrat un tip cu quattro intr-o masina parcata pe lateral si in max 2 minute a aparut garda... Nu cred ca la voi numai langa interex a fost distractie:D PS: Delete this if you consider it to be innapropiate.

Cat m -am invartit cu jeepul. Doamnee sunt satul acum :)) Chiar e misto langa interex acolo. Erau copii cu telefoanele pe acolo filmau.

blad 10-01-08 16:59

Re: Filmarea TV
 
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 1285006)

Ce tipau aia la gabori :)) ce dracu' vad numai dacii acolo .. si aia faceam si eu la 7ani cu tirul, chiar amatori :))

cristea_rotitza 11-01-08 00:15

Re: Filmarea TV
 
Quote:

Originally Posted by dragos1989 (Post 1285273)
Hehe,aici la noi, in ziua de 1 ianuarie,de la ora 14.00 si pana la ora 23:00 s-au dat baietii incontinuu in centrul orasului,unde sunt 2benzi pe sens,deci 4 benzi...Politie nimic...,a trecut o patrula asa la caterinca pe la 5,astia s-au spart pt 20 de minute si apoi au revenit :D Masini de la batrana berlina pana la audi 80 quattro, mai multe Bimmere seria 3 ,loganuri,astra,o calibra,golf-uri,renault megane,clio etc :D Totul s-a spart cand a intrat un tip cu quattro intr-o masina parcata pe lateral si in max 2 minute a aparut garda... Nu cred ca la voi numai langa interex a fost distractie:D PS: Delete this if you consider it to be innapropiate.

se mai intampla si asa ceva ,stiu si eu cum e.

FmFm 14-01-08 21:57

Re: Filmarea TV
 
la interex nu au fost numai dacii. spun asta in vederea imbunatatirii parerii unora despre ce a fost in FIECARE seara la interex.


All times are GMT +2. The time now is 19:14.

- Copyright 2026 4Tuning