![]() |
Re: fond de bord
nu, scoti afisajele (e o hartie .. sau un plastic colorat), o bagi in scaner, o scoti intr-un format de imagine (*.jpg) si o urci aici ;)
|
Re: fond de bord
Quote:
|
Re: fond de bord
nu trebuie decupata decat forma, conturul .. care e delimitat prin alta culoare ptr ca tie sa-ti fie usor sa decupezi.
trb scos afisajul .. e cam complicat, daca nu te descuri, cere ajutorul cuiva. am facut ptr cineva (vectra A) si a scos la impimanta profesionala, pe o foaie simpla(dar de calitate - mai catonata si putin lucioasa) si se vede bine bine, a fost multumit omu' |
Re: fond de bord
ok o sa incerc sa dau de cineva...care se pricepe...merci man, tinem legatura
|
Re: fond de bord
1 Attachment(s)
uitati ceasuri de cielo
teoretic is in marimea naturala |
| All times are GMT +2. The time now is 10:21. |
- Copyright 2026 4Tuning