Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   fond de bord (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/47167-fond-bord.html)

tng 14-01-08 10:31

Re: fond de bord
 
nu, scoti afisajele (e o hartie .. sau un plastic colorat), o bagi in scaner, o scoti intr-un format de imagine (*.jpg) si o urci aici ;)

nucu_as 14-01-08 10:37

Re: fond de bord
 
Quote:

Originally Posted by tng (Post 1291696)
nu, scoti afisajele (e o hartie .. sau un plastic colorat), o bagi in scaner, o scoti intr-un format de imagine (*.jpg) si o urci aici ;)

adica sa desfac bordul zici tu...oaleu problema este ca am 2 maini stangi cand e vorba de desfacut ceva pe la masina...si problema e alta banuiesc ca cifrele si semnele alea sunt oarecum decupate deci au gaurele facute...daca reusesti cu autocolant cum faci gaurelele alea?

tng 14-01-08 14:43

Re: fond de bord
 
nu trebuie decupata decat forma, conturul .. care e delimitat prin alta culoare ptr ca tie sa-ti fie usor sa decupezi.
trb scos afisajul .. e cam complicat, daca nu te descuri, cere ajutorul cuiva.

am facut ptr cineva (vectra A) si a scos la impimanta profesionala, pe o foaie simpla(dar de calitate - mai catonata si putin lucioasa) si se vede bine bine, a fost multumit omu'

nucu_as 14-01-08 15:30

Re: fond de bord
 
ok o sa incerc sa dau de cineva...care se pricepe...merci man, tinem legatura

Korb 25-01-08 09:42

Re: fond de bord
 
1 Attachment(s)
uitati ceasuri de cielo

teoretic is in marimea naturala


All times are GMT +2. The time now is 10:21.

- Copyright 2026 4Tuning