![]() |
Re: Vand pui Rottweiler
se poate inchide topicul.
Mutumesc ! |
Re: Vand pui Rottweiler
salut asi vrea sa cumpar si eu un pui de rottweiler, mascul in varsta de 2 luni ....ma poate ajuta cineva ?:D
|
Re: Vand pui Rottweiler
Sall frate ! dami ji mie un id de mess nr de tel cva... ca sunt si eu interesat , de niste pui. :lol:
|
Re: Vand pui Rottweiler
Cred ca puii aia sunt namile acum..pentru ca nu s-a mai postat din data de 13-08-07, 23:44 , cred ca au crescut mult si bine .. asa ca . Topic Closed
|
sal...:)caut un puiut de rott
Quote:
|
Caut pui de rottweiler
saluty...poate sau mai bine sigur mam trazit prea tarziu dar oricum as dorii un id de messenger...ca sa mai vb ca poate o sa mai ai pui de vanzare:)...eu imi doresc ff mult unul:)
|
Re: Vand pui Rottweiler
sal poate ma ajuta careva sa imi iau un rottweiller .. tavi88ro e id-ul de mess ... astept oferte :P:lol:
|
Re: Vand pui Rottweiler
VAND PUI ROTTWEILER (4 fetite), din rasa pura cu parinti dresati, excelenti pentru paza. Puii sunt nascuti pe 28.07.2009, detin carnete de sanatate, sunt vaccinati, deparazitati si sunt foarte jucausi. Merita vazuti!!
rel. la tel. 0729036162 sau [email protected] https://img169.imageshack.us/i/61914745.jpg/ https://img65.imageshack.us/i/74489547.jpg/ https://img245.imageshack.us/i/89166812.jpg/ |
Re: Vand pui Rottweiler
la ce pret ?
|
Re: Vand pui Rottweiler
Quote:
|
Re: Vand pui Rottweiler
Quote:
Quote:
|
Re: Vand pui Rottweiler
ofer 200 euro pe un mascul.nr meu 0721062817
|
Re: Vand pui Rottweiler
3 Attachment(s)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:31. |
- Copyright 2026 4Tuning