Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand pui Rottweiler (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/46690-vand-pui-rottweiler.html)

l8m8alwayz 13-08-07 22:44

Re: Vand pui Rottweiler
 
se poate inchide topicul.

Mutumesc !

alexutzu003 15-07-08 11:47

Re: Vand pui Rottweiler
 
salut asi vrea sa cumpar si eu un pui de rottweiler, mascul in varsta de 2 luni ....ma poate ajuta cineva ?:D

ursache007 12-11-08 18:52

Re: Vand pui Rottweiler
 
Sall frate ! dami ji mie un id de mess nr de tel cva... ca sunt si eu interesat , de niste pui. :lol:

Bogdan_ozzy 14-11-08 20:38

Re: Vand pui Rottweiler
 
Cred ca puii aia sunt namile acum..pentru ca nu s-a mai postat din data de 13-08-07, 23:44 , cred ca au crescut mult si bine .. asa ca . Topic Closed

Dana_rott 28-12-08 22:47

sal...:)caut un puiut de rott
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan_ozzy (Post 1864348)
Cred ca puii aia sunt namile acum..pentru ca nu s-a mai postat din data de 13-08-07, 23:44 , cred ca au crescut mult si bine .. asa ca . Topic Closed

[SALUT]imi doresc mult un rottweiler dar mam trezit cam prea tarziu...si din cate am vazut in poze sunt fff frumosi as dorii un id de messenger sa povestim,poate o sa mai ai...si ...as vrea si eu:)

Dana_rott 28-12-08 22:52

Caut pui de rottweiler
 
saluty...poate sau mai bine sigur mam trazit prea tarziu dar oricum as dorii un id de messenger...ca sa mai vb ca poate o sa mai ai pui de vanzare:)...eu imi doresc ff mult unul:)

tavi88ro 25-01-09 16:22

Re: Vand pui Rottweiler
 
sal poate ma ajuta careva sa imi iau un rottweiller .. tavi88ro e id-ul de mess ... astept oferte :P:lol:

savu_oana25 13-10-09 01:44

Re: Vand pui Rottweiler
 
VAND PUI ROTTWEILER (4 fetite), din rasa pura cu parinti dresati, excelenti pentru paza. Puii sunt nascuti pe 28.07.2009, detin carnete de sanatate, sunt vaccinati, deparazitati si sunt foarte jucausi. Merita vazuti!!
rel. la tel. 0729036162 sau [email protected]
https://img169.imageshack.us/i/61914745.jpg/
https://img65.imageshack.us/i/74489547.jpg/
https://img245.imageshack.us/i/89166812.jpg/

abarth 14-10-09 00:01

Re: Vand pui Rottweiler
 
la ce pret ?

bymbolyk 14-10-09 17:10

Re: Vand pui Rottweiler
 
Quote:

Originally Posted by l8m8alwayz (Post 1011096)
Update la pretz - 200 RON FIX !!!
pt. cei interesatzi , transportul, din cate shtiu, nu poate fi asigurat de nici o firma.

as vrea si eu niste poze si sa stiu de unde esti si cat au piu

savu_oana25 14-10-09 19:41

Re: Vand pui Rottweiler
 
Quote:

Originally Posted by savu_oana25 (Post 2714190)
VAND PUI ROTTWEILER (4 fetite), din rasa pura cu parinti dresati, excelenti pentru paza. Puii sunt nascuti pe 28.07.2009, detin carnete de sanatate, sunt vaccinati, deparazitati si sunt foarte jucausi. Merita vazuti!!
rel. la tel. 0729036162 sau [email protected]
https://img169.imageshack.us/i/61914745.jpg/
https://img65.imageshack.us/i/74489547.jpg/
https://img245.imageshack.us/i/89166812.jpg/

Quote:

Originally Posted by abarth (Post 2717028)
la ce pret ?

Pretul ese de 500 RON (usor negociabil)

JardeL13 01-06-11 13:13

Re: Vand pui Rottweiler
 
ofer 200 euro pe un mascul.nr meu 0721062817

bobo980 05-07-11 07:55

Re: Vand pui Rottweiler
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by JardeL13 (Post 4366859)
ofer 200 euro pe un mascul.nr meu 0721062817

vand pui rottweiler, 7 saptamani, deparazitati, vaccinati, f bine dezvoltati, talie mare, parinti stabili psihic, exemplare deosebite...prt 500ron femela si 600ron masculul. 0768762662


All times are GMT +2. The time now is 20:31.

- Copyright 2026 4Tuning