Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Noul EVO 9 ..pareri si impresii (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/4639-noul-evo-9-pareri-impresii.html)

daflyer_oradea 04-05-05 15:46

STi...

Dodger_ 08-05-05 01:16

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Toto - BOD\"
ce rupe???

adik e tare de tot

tase_astra 10-05-05 01:17

o secunda va rog. Nu comparati evo 9 cu Sti. Mai asteptati pana la anul sa vedeti ce scoate Subaru.Nu stiu daca cineva care cumpara Sti sau Evo este in cautare de confort...! Si daca e sa-ti iei o masina cu cel mai bun raport performanta/pret ce ai alege...pe cea mai turbata dintre ele...nu? Va las sa ghiciti care este...(cum zice Marean)
Si...inca ceva... ce ai alege motor boxer sau...

th1nk3r 18-05-05 13:50

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"tase_astra\"
Mai asteptati pana la anul sa vedeti ce scoate Subaru.

Pai nu cred ca mai scoate nimic la anul pentru Impreza, se chinuie inca de anu trecut sa scoata Legacy-u' Spec B si nici acuma nu l-am vazut :evil:


All times are GMT +2. The time now is 17:55.

- Copyright 2026 4Tuning