![]() |
Re: Sunteti de acord cu noul loc de intalnire?
Da omu hai acolo vineri e ok ....acolo daaca te superi mai faci si un gratar ...eu aduc boxele ...o muzica ...facem cate un baieram in fiecare vineri seara.... femei nu pot sa aduc ca sunt in varsta si nu se mai uita niciuna la mine si am si olcit ...nu Fierari' :)) hai vineri acolo :D
|
Re: Sunteti de acord cu noul loc de intalnire?
Atunci asa ramane....
|
Re: Sunteti de acord cu noul loc de intalnire?
prezent si eu vineri...daca e vorba de 20.07.2007
|
Re: Sunteti de acord cu noul loc de intalnire?
Quote:
|
Re: Sunteti de acord cu noul loc de intalnire?
da pe unde nu umblu :lol: ... in fine ... am cam tras chiulu ce`i drept da de`acu o sa fiu prezent la fiecare intalnire :workout:
PS: ne vedem vineri....ma suni ca sa vin sa te iau :eyebrow: |
Re: Sunteti de acord cu noul loc de intalnire?
Quote:
|
Re: Sunteti de acord cu noul loc de intalnire?
da...am sunat la service si e paroape gata....tre sa mai schimbe cureaua la ac si gata 8)
|
Re: Sunteti de acord cu noul loc de intalnire?
Da ...intalnirea se va desfasura tot in centru ...stim cu totii care sunt motivele ...TOPIC CLOSED
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:32. |
- Copyright 2026 4Tuning