![]() |
Re: Orice pana in 140cp
140 fix passat 2006
|
Re: Orice pana in 140cp
salut!acum am vazut!:shock: e cipata?fara caterink
|
Re: Orice pana in 140cp
ma bag io tata cu tine....ca de la fiat la fiat:P
|
Re: Orice pana in 140cp
:D Pai si cum facem?esti prin buc?tot 1.8?
|
Re: Orice pana in 140cp
nu stiu cum dar is in cj:)).............ii 1.8 !
|
Re: Orice pana in 140cp
pai atunci poate vii la ploiesti in weekend sau la buzau la legala, facem cumva.oricum esti mai usor:-P
|
Re: Orice pana in 140cp
pontul e ca eu nu ma dau decat pe 400 m !:D
|
Re: Orice pana in 140cp
cate kg are?e cipata?
|
Re: Orice pana in 140cp
cu un megane 1 de 107 cai te dai?.... :-P
|
Re: Orice pana in 140cp
man a mea nu e chipuita ca nu face nimeni chip:P......si are 1040 kg in talon !
|
Re: Orice pana in 140cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 140cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 140cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 140cp
cu un passat variant b5.5 tdi 96kw te dai da nu ma lua cu kilele ca a mea atarna ?
|
Re: Orice pana in 140cp
@ khalis - ok, perfect dupa 1 octombrie.Vii la fac, nu:lol: Ce motor are masina?
@ buzzybail - sapt viitoare dak e, k e under construction masina, pun niste plastice pe ea:-)pe joi, vineri asa (chip, ceva?) |
| All times are GMT +2. The time now is 06:30. |
- Copyright 2026 4Tuning