![]() |
Re: VTM Amatori la Alba Iulia 08.07.2007
Quote:
tocmai la asta ma refeream ca nu a fost super: restrictia de putere pt etapa de amatori.iar la etapa de licentiati au fost prea putini inscrisi |
Re: VTM Amatori la Alba Iulia 08.07.2007
stiu ce zici...dar gandestete ca ACR`ul nu are puterea Federatiei.
masina din poza o ciudatenie mica, "Inocentia" se numeste :)) dar sa sti ca costurile de participare la o astfel de etapa sunt mult mai mici 100ron fata de 100EUR cat costa VTM de FRAS(eu asa stiu) salutari! |
Re: VTM Amatori la Alba Iulia 08.07.2007
de ce nu ziceti ca in prima zi eli lo batut pe borlovan si a doua zi nu lo mai lasat sa participe dar totusi e bine ca am avut un asemenea eveniment la alba iulia si trbuie sa i multumim d-l MIHAI BELDIE restu numai gafe or facut si or fost ndrepti nu io lasat numai pe alegere pe aia peste 120 cai or gresit la timpi la amatori si lo trecut pe locul 3 ca timpi general pe ala cu inocentia si numai gafe
|
Re: VTM Amatori la Alba Iulia 08.07.2007
da.corect! eu nu am vrut sa zic pt ca sareau toti pe mine probabil.asa e..Eli i`a dat lu' borlovan 5 secunde :) din cate stiu.
eli a mers in calitate de organizator,cu masina de strada iar timpu pe care l`a scos i`a determinat p oficiali sa nu`l mai lase..mergea mult prea tare si nu era in siguranta(o masura ligica din moment ce la debutanti era limita de cp) si magaria cu timpul...ce sa zic. Calin cu inocentia a scos ceva 2.40 f departe de podium. cam aiurea sa speram ca in toamna o sa revina,nu? |
| All times are GMT +2. The time now is 05:21. |
- Copyright 2026 4Tuning