Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Jante Borbet (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/44934-jante-borbet.html)

GiGiCarbiT 05-07-07 23:21

Re: Jante Borbet
 
4 Attachment(s)
nu au nici un ET sau nu stiu eu ce e ala...sau unde e scris!

GiGiCarbiT 07-07-07 01:40

Re: Jante Borbet
 
Jante pe 15 la combinatie.... astept oferte serioase!

GiGiCarbiT 08-07-07 07:08

Re: Jante Borbet
 
:weirdface:weirdface:weirdface:weirdface:weirdface :weirdface:weirdface:weirdface Inca Valabil!SuS!SuS!

alc2 09-07-07 22:27

Re: Jante Borbet
 
Scuze ca ma bag , dar tie-ti place cum au iesit de la " vopsit " ?

GiGiCarbiT 11-07-07 21:14

Re: Jante Borbet
 
Da sunt excelente... altceva? vrei posturi? Nu te scuz! la 25 de posturi nu stiu de ce te bagi aiurea in seama...! UPP inca de actualitate!

GiGiCarbiT 13-07-07 10:34

Re: Jante Borbet
 
sus sus sus...oferta de vara...schimb la schimb cu jante pe 15 4x100...hai baietiii

razak 13-07-07 19:04

Re: Jante Borbet
 
1 Attachment(s)
un schimb cu RH CUP 4*100 pe 15 , 7.5J ?

GiGiCarbiT 13-07-07 20:25

Re: Jante Borbet
 
ai PM .... 0768.453.048

GiGiCarbiT 14-07-07 12:09

Re: Jante Borbet
 
sus sus sus....se schimba cu jante pe 15"-=Fara diferente=- URGENT

GiGiCarbiT 15-07-07 18:42

Re: Jante Borbet
 
hai sus ca am nevoie de jante de OPEL...sus sus...ca iese masina de la service!!!!!suuuuuusss

GiGiCarbiT 16-07-07 11:45

Re: Jante Borbet
 
OFERTA VERII.....4 Jante Borbet + Cauciucuri = 7 Mil!!!!!!!!!! Oferta Verii....

dog 16-07-07 12:32

Re: Jante Borbet
 
1 Attachment(s)
sal scuze pt intarziere,dar nu am mai avut timp sa i-ti trimit atunci poza cu janta,asta e modelu si sunt pe 15.daca te intereseaza vb ca oricum am de facut un drum prin ploiesti si ne vdm dac e si facem schimbu.lasa-mi un PM daca e.sal

GiGiCarbiT 16-07-07 15:26

Re: Jante Borbet
 
Ai PM ......... 0768.453.048 Dragos...Pt mai multe detalii cei interesati sunati`ma!!

GiGiCarbiT 16-07-07 15:34

Re: Jante Borbet
 
6 Attachment(s)
Poze Cu ele pe Vectra...Spalate....Jantele dau super bine pe orice masina!!!

Jady 17-07-07 04:44

Re: Jante Borbet
 
1 Attachment(s)
Am eu niste jante originale de Opel, cu logo, care arata asa... Interesat? Daca da, da-mi un pm, sau un telefon la 0723.195.921


All times are GMT +2. The time now is 23:12.

- Copyright 2026 4Tuning