Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Transilvania Tuning Days 2007 (https://forum.4tuning.ro/407-transilvania-tuning-days-2007.html)
-   -   Poze cu fetele de la TTD (https://forum.4tuning.ro/407-transilvania-tuning-days-2007/44641-poze-fetele-ttd.html)

Victorio 29-06-07 09:06

Re: Poze cu fetele de la TTD
 
astea is aparente tata cu fetze inocente......jtii tu vorba aia pisica blanda zgarie cel mai rau......aja ca nu e bine sa te joc icu fetele astea "inocente":evil: :evil:

praXis 29-06-07 10:36

Re: Poze cu fetele de la TTD
 
Quote:

Originally Posted by dogy_10 (Post 971267)
mah alea de la SAL is unguroaice?

Blonda nu!
Satena da!

mm7163 29-06-07 11:27

Re: Poze cu fetele de la TTD
 
Quote:

Originally Posted by praXis (Post 972753)
Blonda nu!
Satena da!

Esti sigur ca nu erau clujence?

zorro6299 29-06-07 12:34

Re: Poze cu fetele de la TTD
 
..marfa fetele..superrr...uuuuuuuuhhhhhaaaaaaaaaaaaa....pa cat ce departe de mine...aveti norok cei de prin zona....bravo voua..dar sa nu uitam...."in frane si in femei sa nu ai niciodata incredere " :))

alexSHO 29-06-07 19:47

Re: Poze cu fetele de la TTD
 
pesse domne pesse

2fastboy 30-06-07 01:22

Re: Poze cu fetele de la TTD
 
dragute :> toate

praXis 30-06-07 11:03

Re: Poze cu fetele de la TTD
 
Quote:

Originally Posted by mm7163 (Post 972847)
Esti sigur ca nu erau clujence?

Erau clujence! :)

dogy_10 30-06-07 12:52

Re: Poze cu fetele de la TTD
 
oricum dragutza unguroaica

DaNuTzU' 30-06-07 17:36

Re: Poze cu fetele de la TTD
 
Quote:

Originally Posted by dogy_10 (Post 974418)
oricum dragutza unguroaica

era unguroaica de nationalitate romana ceva de genu:))
deci tot clujeanca

andrei.badea 30-06-07 18:02

Re: Poze cu fetele de la TTD
 
Nu conteaza ce nationalitate sunt. Conteaza k sunt frumoase.

iulian.ghetto 30-06-07 18:57

Re: Poze cu fetele de la TTD
 
avem fete si masini frumoase..

dubmaniacks 30-06-07 19:11

Re: Poze cu fetele de la TTD
 
hai fetelor ca luati vopsea ... mai bine ma luati pe mine :D (sa nu vada prietena :P)

SA MOARA FAPTA!UNDE TE TOARA ZIUA ACOLO TE PRINDE NOAPTEA!!!

ARDEAL RULLZ :D

Y O B 30-06-07 19:27

Re: Poze cu fetele de la TTD
 
M-ati facut sa-mi para rau ca nu am ajuns si eu pe la Cluj:sad: :sad:

morghen 30-06-07 20:45

Re: Poze/Filme - Transilvania Tuning Days 22-24 iunie 2007 Cluj
 
Quote:

Originally Posted by ErdVento (Post 972169)
Cum o cheama?va rog......important

O cheama 993 - 911 (turbo, cred) shi numarul ei este de bucureshti ! :p

!41! 30-06-07 21:27

Re: Poze cu fetele de la TTD
 
cand le vad cum se urca pe masini im i vine sa le strang de gat!!!:twisted:


All times are GMT +2. The time now is 02:04.

- Copyright 2026 4Tuning