![]() |
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
eu iti pot oferi un mondeo din 2000, inmatriculat tot, cu multe optiuni, la sub 6000e. o sa-ti iasa cu cateva sute de euro sub pretul pietei... pe urma cu el poti lua la schimb un golf 4 (schimb pe schimb) si iesi mult mai ieftin. da-mi un pm daca vrei detalii.
|
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
Fara sa fiu partinitor ! Dintre focus si pejo as alege astra :).
|
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
si mondeo din 2000? adica dintr-o clasa in care mai face parte passat (mult mai scumpe) si vectra (vechi la banii astia) si pisicuta sau mercedesuri (antice)... ce ai alege?
|
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
sincer? nici una..eu sunt mai zgarcit si caut ceva sa ia maxim 10 in oras..iar masina ta nu cred ca are performante deastea avand in vedere ca e 1,8 benzina...... pana la urma cred ca raman la focus..tot din motive de $$$$$$
sau dacac sare cineva cu oferta mai buna dceat focusu ala la 6700 :D |
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
Un astra 1.7 dti e suuuper economic, 6 - 6.5 % in oras. E destul de fiabil...si destul de ieftin de intretinut.
|
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
pai da-mi unu cu 6500 in 4 usi daca ai si il iau cu cea mai mare placere...sunt mai scumpe din pacate :(
|
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
vara chiar 10 ia in oras... iarna undeva spre 12. deh, platesti mai mult pentru faptul ca stau 5 oameni in comfort foarte bun in ea si ai loc si un portbagaj foarte generos, tabla nu plastice si fibre, etc.
|
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
Quote:
|
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
Am gasit la 6000 de euro, 2 L dti astra caravan..cu 125.000 km la bord.
Si alt caravan, cu 90.000 la bord, 1.7 dti 6500 euro...si cu AC ! Poate nu fix masinilea astea te intereseaza, dar macar iti faci o idee, si anume ca ESTE posibil sa iei o astra diesel pana in 6500 de euro...cu km relativ putini si cu cateva optiuni...asta daca, cauti. |
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
initial am vandut masina mea...o astra din 93 sa imi iau golf....golf nu pot sa imi iau cu toate ca e boala mea :(...astra caravan am gasit si eu ..plm..mie daca nu imi place masina nu iau si break-urile nu sunt pe lista...un hatchback e mai pe gustu meu, mai de oras..daca e si in 4 usi e ideal
apropo...mistourile nu isi au rostu cred eu, eu caut sa dau cat mai putini bani pe o masina buna ( asa e bine zic eu) ca nu am ca tine de aruncat in stanga si in dreapta domnu dolb, a..si logan niciodata |
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
pai si cu ce am facut misto ? nu inteleg
|
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
Aaaa..nu vrei caravan. Asta nu am stiut...scuze :(
|
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
Fiat Stilo nu iti place?
|
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
cel in 4 usi nu prea...cel in 2 usi e frumos...depinde si de masina...ce optiuni are..si pretu :(
|
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
Astra 1.7 dti 75 cai e buna , am condus una timp de o luna , tot in 4 usi ... mergea super misto , consuma putin si comfortabila ... acu depinde de la cine o cumperi => ala cu care am mers eu era a lu' unchiumiu care o intretine super bine . Acuma depinde totul de tine ! Bafta ! Cu respect !
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:23. |
- Copyright 2026 4Tuning