Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   BMW 320i e30 4 sale! (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/44144-bmw-320i-e30-4-a.html)

G0mez 28-06-07 10:16

Re: BMW 320i e30 4 sale!
 
Salve ! Sunt interesat de masina...cum iau si eu legatura cu tine ? Eu iti las un numar de telefon : 0720.999.223 Marius , da-mi un semn te rog si discutam, merci !

lexani 28-06-07 11:11

Re: BMW 320i e30 4 sale!
 
telefon: 0723492508

Chinosda 28-06-07 12:27

Re: BMW 320i e30 4 sale!
 
Bai daca nu ai vanduto iti dau 1800 e ma anunti daca e ceva

RSK 29-06-07 10:41

Re: BMW 320i e30 4 sale!
 
chiar ma intereseaza masina!a fost loviata sau are ceva la motor?

lexani 29-06-07 11:23

Re: BMW 320i e30 4 sale!
 
Masina dupa cum a observat cineva are spoilerul fatza dreapta un pic strambat, greu de observat.... Iar motorul este ok, adica masina totusi are 23 de ani iar motorul este cel original, in afara de consumabile cum am scris in anuntz eu de 1 an jumate de cand am masina nu am umblat la motor... Sigur va trebui curatzat pe dinauntru avand in vedere varsta si faptul ca masina intr-un timp mergea de 3 ori pe an deoarece fostul proprietar locuia in Germania si si-o aduse-se aicea in Sibiu sa o conduca in vacantza cand venea la parintzi acasa... Deci long story, pe scurt masina are putzin km dar motorul are insa 23 de ani :)

Snytz 29-06-07 13:44

Re: BMW 320i e30 4 sale!
 
Mai e valabil anuntul ? Masina se poate vedea in Sibiu ?
Actele sunt toate in regula ? E pe numele tau ? Are seriile OK ! Ajung cu ea pana in Buc :D ? ... cel mai important ... te rog sa imi spui daca a fost lovita ... sa nu ne agitam degeaba si sa fac un drum aiurea !

lexani 29-06-07 15:12

Re: BMW 320i e30 4 sale!
 
Anuntul este partial valabil, adica sambata am pe cineva care vine sa o vada si mai am o persona care este interesata...
Dupa cum am scris mai sus toate actele sunt ok, e pe numele meu inscrisa, iar masina acum ceva timp a fost foarte usor dreapta fatza avaraiata (infundat un pic spoilerul) se poate vedea si in poze... nu l-am indreptat cand am vopsit-o deoarece cei de acolo mi-au zis ca risc sa se fisureze... asta e tot!

Snytz 29-06-07 17:02

Re: BMW 320i e30 4 sale!
 
Eu oricum in weekend ul asta nu pot sa plec din Buc. In cazul in care nu o dai, vb sapt viitoare marti sau miercuri la tel sau pe forum.

lexani 30-06-07 11:27

Re: BMW 320i e30 4 sale!
 
Masina s-a vandut!
Multumesc celor care au fost interesati! Sper sa o vedeti pe strazile din Bucuresti... :)

Se poate inchide.... THX


All times are GMT +2. The time now is 22:02.

- Copyright 2026 4Tuning