![]() |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
ionizate clar 90%spate si luneta si 35% fata!
geamurile ionizate is mai durabile, folia se mai zgarie, se uzeaza repede! |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folie autorizata spate cu vizibilitate 5%. In fata fara folie ca-s cam nenorociti domn. pol. pe la Satu Mare :|:evil:
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
lumar 80 % spate, fata stock 25 %
nu as puta pune fata nu ma pot obisnui. |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Omologata -luneta si geamuri laterale spate 75%
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folie neomologata fata-spate.
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
1 Attachment(s)
ionizate se potrivesc cu vopseaua (culoarea) masinii
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Preferabil folie, neagra(nu imi place folia colorata) si cat mai inchisa...si sa nu fie probleme doar luneta si spate...
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
FOLIE 3M autorizata fata - spate
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
folie llumar 80% spate+luneta pe viitor si fatza:D
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
1 Attachment(s)
Folie omologata Lumar p toate geamurile+luneta :suspiciou
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folie llumar fata spate si luneta
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folie Llumar 95% spate + laterale spate!
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
1 Attachment(s)
95% spate 27% fata + parasolar parbriz :lol:
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
folie omologata cea mai neagra spate + luneta.
in fata stoc... folosesc oglinzile laterale, vizibilitate buna si oricum nu am pile la politie :oops: |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
cu folie deocamdata..... mi se pare k arata mai bine .....
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:41. |
- Copyright 2026 4Tuning