Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Sondaje Auto (https://forum.4tuning.ro/408-sondaje-auto.html)
-   -   Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ? (https://forum.4tuning.ro/408-sondaje-auto/44073-geamuri-folie-geamuri-ionizate-geamuri-simple.html)

yos ala 03-07-07 23:21

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
ionizate clar 90%spate si luneta si 35% fata!
geamurile ionizate is mai durabile, folia se mai zgarie, se uzeaza repede!

wasted 05-07-07 11:58

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Folie autorizata spate cu vizibilitate 5%. In fata fara folie ca-s cam nenorociti domn. pol. pe la Satu Mare :|:evil:

Bizdos 08-07-07 14:10

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
lumar 80 % spate, fata stock 25 %
nu as puta pune fata nu ma pot obisnui.

nt98adu 10-07-07 14:42

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Omologata -luneta si geamuri laterale spate 75%

M Y U 21-07-07 00:20

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Folie neomologata fata-spate.

central 27-07-07 12:13

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
1 Attachment(s)
ionizate se potrivesc cu vopseaua (culoarea) masinii

Korne 28-07-07 00:58

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Preferabil folie, neagra(nu imi place folia colorata) si cat mai inchisa...si sa nu fie probleme doar luneta si spate...

alfredo3ge 28-07-07 02:59

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
FOLIE 3M autorizata fata - spate

spgbuc 30-07-07 19:43

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
folie llumar 80% spate+luneta pe viitor si fatza:D

~Ada~ 05-09-07 17:00

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
1 Attachment(s)
Folie omologata Lumar p toate geamurile+luneta :suspiciou

Dutzu 307 09-09-07 22:12

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Folie llumar fata spate si luneta

webcathos 16-09-07 13:21

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Folie Llumar 95% spate + laterale spate!

tud. 20-09-07 15:12

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
1 Attachment(s)
95% spate 27% fata + parasolar parbriz :lol:

DARi0 26-09-07 05:21

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
folie omologata cea mai neagra spate + luneta.
in fata stoc... folosesc oglinzile laterale, vizibilitate buna si oricum nu am pile la politie :oops:

eddywrc 26-09-07 19:02

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
cu folie deocamdata..... mi se pare k arata mai bine .....


All times are GMT +2. The time now is 09:41.

- Copyright 2026 4Tuning