![]() |
Re: Ce scaune ai in masina ?
stock incalzite fata dar fara piele:sad:
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Momentan ... clasicele scaune ale Daciilor din anii 80 ...
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Sport cu piele ca asa e echipata Ford Fiesta ST.
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
stock. piele.
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
stock logan...le-a dat alta forma husele cu buretzii
shi chiar nu ash da bani pe alte scaune:) |
Re: Ce scaune ai in masina ?
ehe ... am scaune de mercedes cobra :D pe fata yar p spate clasica bancheta dacia...
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
stock , dar husele din vinilin albastru cu negru dau bine cu culoarea masini albastre:D
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Stock, profilate... fara piele! :)
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Din pacate , am ramas tot pe cel stock pentru ca nu am bani sa stau si eu mai confortabil :)
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Senzatii tari ai si in scaunele stock, parerea mea. Daca faci un drum lung cu scaune sport... iti iei la revedere de la spate.
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
scaunele la bmw seria 3 sunt de m3 .....foarte confortabile si te sustin perfect in viraje :D
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
ale mele sunt Jom rabatabila din stofa
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Ale mele sunt stock,dar mi-ar placea Recaro:???:
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Quote:
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Recaro, cu piele alcantara.
P.S.: Pielea alcantara este una si imitatia de piele alcantara este altceva. Vezi ca faci confuzie!!! |
| All times are GMT +2. The time now is 17:31. |
- Copyright 2026 4Tuning