Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Sondaje Auto (https://forum.4tuning.ro/408-sondaje-auto.html)
-   -   Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ? (https://forum.4tuning.ro/408-sondaje-auto/43830-sistem-esapament-dotata-masina-ta.html)

Psycho 29-10-07 21:20

Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
 
din fatza pana in spate tzeava + catalizator ... si o finala ... Sport ... de joasa frecventza ;)

pjo_dorin 30-10-07 23:08

Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
 
de la catalizator pana in spate tzeava de 50 si o finala sport de inox made by Stelco...

Sooky 26-04-08 18:00

Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
 
borla..:))

HaRdHouse 05-05-08 15:47

Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
 
Aiurea..stock :(


All times are GMT +2. The time now is 03:11.

- Copyright 2026 4Tuning