![]() |
Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
din fatza pana in spate tzeava + catalizator ... si o finala ... Sport ... de joasa frecventza ;)
|
Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
de la catalizator pana in spate tzeava de 50 si o finala sport de inox made by Stelco...
|
Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
borla..:))
|
Re: Cu ce sistem de esapament este dotata masina ta ?
Aiurea..stock :(
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:11. |
- Copyright 2026 4Tuning