Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bacau (https://forum.4tuning.ro/80-bacau.html)
-   -   Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava (https://forum.4tuning.ro/80-bacau/43775-cursa-accelerati-24-iunie-2007-suceava.html)

maD_angel 23-06-07 13:56

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
zozo, daca se plimba unu pe langa masina ta sa stii ca eu sunt...:shock: .:oops:

silviu_tun 23-06-07 21:01

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
care mai merge la suceava?

pytyk' 23-06-07 21:08

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
unde va intalniti si la ce ora

silviu_tun 23-06-07 21:11

la 8 la moldova in parcare
asa a ramas

zz a plecat de azi am inteles

Ali_ump 25-06-07 19:45

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
Ati facut din nou figura frumoasa la SV....felicitari celor prezenti din BC...la mai mare in continuare ...si schimbati domle la urmatoarea cursa domnisoara care da startu cu un semafor ...ceva ...ca se uita oamenii sub fusta fetei si nu mai pleaca cum trebe :)

® Al3cS ® 25-06-07 23:34

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
Ceva poze ? filme ? ... si pt aia care nu au putut veni :)

-ZZ- 26-06-07 15:39

Quote:

Originally Posted by maD_angel (Post 962943)
zozo, daca se plimba unu pe langa masina ta sa stii ca eu sunt...:shock: .:oops:

:oops: :oops: te-ai plimbat mult ?

A fost frumos...data viitoare sper sa mai si castigam ceva,ca de data asta ne-a salvat tot cezarica :lol: :lol: (ce bine imi pare)

oricum trebuia sa se dea si un premiu pentru cea mai amuzanta cursa : chiftel - subaru :lol: :lol: (a vrut omu sa dea a2a cand ia subarul de unde nu-i) :lol:

in rest toate bune ....invatam progresam si cand le-o dam se va lasa cu lacrimi 8)

Al3xxx 26-06-07 15:54

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
Quote:

Originally Posted by -ZZ- (Post 967650)
A fost frumos...data viitoare sper sa mai si castigam ceva,ca de data asta ne-a salvat tot cezarica :lol: :lol: (ce bine imi pare)

oricum trebuia sa se dea si un premiu pentru cea mai amuzanta cursa : chiftel - subaru :lol: :lol: (a vrut omu sa dea a2a cand ia subarul de unde nu-i) :lol:

in rest toate bune ....invatam progresam si cand le-o dam se va lasa cu lacrimi 8)



Ma asteptam la mai mult de la tine dar ... mai este timp

maD_angel 27-06-07 10:18

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
Quote:

Originally Posted by -ZZ- (Post 967645)
:oops: :oops: te-ai plimbat mult ?

Nop... e mica masina. Scuze de off-topic.

bc_04_aju 27-06-07 19:55

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
daca toate cartzile ar fi fost date pe fatza shi fiecare zicea ce are sub capota treburile ar fi fost altele dar oricum as fi vrut sa vad o cura intre tine zoz shi chiftel cum spui tu
sa vad atunci cine ce are de spus

Boasa 23-08-07 20:55

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
Si topicul asta ar trebui inchis, nu aleks? :)

aleks 27-08-07 12:29

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
sigur sefu' :)
s-a facut :)


All times are GMT +2. The time now is 12:16.

- Copyright 2026 4Tuning