![]() |
Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
zozo, daca se plimba unu pe langa masina ta sa stii ca eu sunt...:shock: .:oops:
|
Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
care mai merge la suceava?
|
Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
unde va intalniti si la ce ora
|
la 8 la moldova in parcare
asa a ramas zz a plecat de azi am inteles |
Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
Ati facut din nou figura frumoasa la SV....felicitari celor prezenti din BC...la mai mare in continuare ...si schimbati domle la urmatoarea cursa domnisoara care da startu cu un semafor ...ceva ...ca se uita oamenii sub fusta fetei si nu mai pleaca cum trebe :)
|
Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
Ceva poze ? filme ? ... si pt aia care nu au putut veni :)
|
Quote:
A fost frumos...data viitoare sper sa mai si castigam ceva,ca de data asta ne-a salvat tot cezarica :lol: :lol: (ce bine imi pare) oricum trebuia sa se dea si un premiu pentru cea mai amuzanta cursa : chiftel - subaru :lol: :lol: (a vrut omu sa dea a2a cand ia subarul de unde nu-i) :lol: in rest toate bune ....invatam progresam si cand le-o dam se va lasa cu lacrimi 8) |
Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
Quote:
Ma asteptam la mai mult de la tine dar ... mai este timp |
Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
Quote:
|
Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
daca toate cartzile ar fi fost date pe fatza shi fiecare zicea ce are sub capota treburile ar fi fost altele dar oricum as fi vrut sa vad o cura intre tine zoz shi chiftel cum spui tu
sa vad atunci cine ce are de spus |
Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
Si topicul asta ar trebui inchis, nu aleks? :)
|
Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
sigur sefu' :)
s-a facut :) |
| All times are GMT +2. The time now is 12:16. |
- Copyright 2026 4Tuning