Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alba Iulia (https://forum.4tuning.ro/405-alba-iulia.html)
-   -   Masina mea (https://forum.4tuning.ro/405-alba-iulia/43494-masina-mea.html)

yulasinio 24-07-07 22:48

Re: Masina mea
 
Quote:

Originally Posted by yulasinio (Post 944439)

un mic update.... accordul a plecat sambata pt 1200€...banii s-au dus deja :rolleyes2
AMR 11 zile pana ma intorc acasa :woowoo:

bogdan100 26-07-07 20:00

Re: Masina mea
 
frumos :) :P

ab-82-dyu 03-09-07 22:25

Re: Masina mea
 
cateva modificari , imbunatatiri facute la masina mea..." o dacie.."

capota fata prelungita
eliminare manere usi portbagaj
jante pe 15/ anvelope195/45spate si respectiv 175/55 fata
geamuri elctrice fata
scaune honda crx
bari fata- spate, praguri fibra
deschidere portbagaj din telecomanda la fel si usa soferului
vopsea black magic perl (skoda)
audio kenwood(sub+amp)
triple spate albe
interior imitatie piele visinie

cam astea pana in acest moment

yulasinio 03-09-07 23:25

Re: Masina mea
 
Quote:

Originally Posted by ab-82-dyu (Post 1079753)
cateva modificari , imbunatatiri facute la masina mea..." o dacie.."

Niste poze ceva sa vedem si noi cum a iesit?
Bafta in continuare

ab-82-dyu 14-09-07 13:14

Re: Masina mea
 
9 Attachment(s)
poze cu masina

yulasinio 14-09-07 14:09

Re: Masina mea
 
Imi place ata aia lasata pt deschiderea usilor ;)
Imi place cum a iesit pana acum.
Ii schimbi si suspensia?

bafta

Salas 28-08-08 22:23

Re: Masina mea
 
6 Attachment(s)
Pun si eu cateva poze cu masian mea si cu cateva din modificarile aduse masini!!!

Prelungiri fata, spate, praguri laterale, pleoape faruri,
- stopuri fumuri LED,
-cip, geamuri fumuri
-eleron tip EVO
-toba sport
-jante 17'' DRIFTZ + cauciucuri NEXEN 205 - 45 - 17''
-sistem audio Sony XPLOUD, tub bas 600W + statie JVC
-filtru aer conic
-Suspensie sport Wiatec

flocea_ro_ab 02-09-08 00:48

Re: Masina mea
 
Quote:

Originally Posted by ab-82-dyu (Post 1079753)
cateva modificari , imbunatatiri facute la masina mea..." o dacie.."

capota fata prelungita
eliminare manere usi portbagaj
jante pe 15/ anvelope195/45spate si respectiv 175/55 fata
geamuri elctrice fata
scaune honda crx
bari fata- spate, praguri fibra
deschidere portbagaj din telecomanda la fel si usa soferului
vopsea black magic perl (skoda)
audio kenwood(sub+amp)
triple spate albe
interior imitatie piele visinie

cam astea pana in acest moment

si eu vreau sa imi anulez manerele la usi, nu te salta politia /?

adrian gavrila 16-09-08 16:02

Re: Masina mea
 
3 Attachment(s)
Buna Ardeal...
sper sa pot ajunge in Alba anul ce vine sau peste 2 ani si sa mergem impreuna la un show...

CED 18-09-08 09:34

Re: Masina mea
 
Quote:

Originally Posted by adrian gavrila (Post 1757273)
Buna Ardeal...
sper sa pot ajunge in Alba anul ce vine sau peste 2 ani si sa mergem impreuna la un show...

si noi speram sa aduci masini frumoase si sa ne incumetam sa facem aici un show super
anul asta nu am avut destul curaj si ne gindeam sa mai cistigam experienta asa ca te asteptam cu drag

adrian gavrila 21-10-08 17:40

Re: Masina mea
 
Sunt sigur ca daca o sa organizati un tuning show, va fi cel mai tare.Oricum, daca e nevoie sa va ajut in ce pot ,stiti unde sa ma gasiti.

Opelul calibra este masina de coperta ,intr-o revista tuning (Top Tuning) cu 5 pagini de reportaj.

CED 21-10-08 20:09

Re: Masina mea
 
Quote:

Originally Posted by adrian gavrila (Post 1818661)
Sunt sigur ca daca o sa organizati un tuning show, va fi cel mai tare.Oricum, daca e nevoie sa va ajut in ce pot ,stiti unde sa ma gasiti.

Opelul calibra este masina de coperta ,intr-o revista tuning (Top Tuning) cu 5 pagini de reportaj.

felicitari - pune niste poze sa ne scaldam ochii :D:D:D


All times are GMT +2. The time now is 04:56.

- Copyright 2026 4Tuning