Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   PEUGEOT 307 albastru (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/4349-peugeot-307-albastru.html)

alex_102 31-03-05 08:40

SUPER TARE COOL CAR ce are asta... tot ma da tot e mijto la ea... faruri, stopuri, porcarii.. toate is mijto... pacat de motor... :oops:

HolySoul 02-04-05 03:56

masina este superba n-am ce critica la ea ... :)
si cum adica pacat de motor ? ?

sil4tuning 03-04-05 07:18

Isi merita fiecare banut investit in ea si este de departe cea mai frumoasa masina frantuzeasca tunata in RO

dymo024 25-09-09 21:07

Re: PEUGEOT 307 albastru
 
3 Attachment(s)
incerc sa nu fiu rautacios,dar nu mi se pare iesit din comun,parca este mai frumos asta

mitza mtb 09-10-09 00:29

Re: PEUGEOT 307 albastru
 
Frate.. uitate la data postarii ... 2005 .. ACUM 4 ANI JUMATE!!


All times are GMT +2. The time now is 17:33.

- Copyright 2026 4Tuning