![]() |
SUPER TARE COOL CAR ce are asta... tot ma da tot e mijto la ea... faruri, stopuri, porcarii.. toate is mijto... pacat de motor... :oops:
|
masina este superba n-am ce critica la ea ... :)
si cum adica pacat de motor ? ? |
Isi merita fiecare banut investit in ea si este de departe cea mai frumoasa masina frantuzeasca tunata in RO
|
Re: PEUGEOT 307 albastru
3 Attachment(s)
incerc sa nu fiu rautacios,dar nu mi se pare iesit din comun,parca este mai frumos asta
|
Re: PEUGEOT 307 albastru
Frate.. uitate la data postarii ... 2005 .. ACUM 4 ANI JUMATE!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:33. |
- Copyright 2026 4Tuning