![]() |
nota 10 no coment
|
nu stiu cat de competent a fost ace juriu dar incli sa cred ca nu pre.... inafara e partea e soun. Si intrebare trebuia o line mai agresiva nu? pai in momentul in care tu posesor e BMw te duci la un tuner oficial el aduce linia la nivel optim din punct e vedere aerodinamic, nu se va orienta spre linie agresiva, e vorba de functionalitate si e vb e a pastra imaginea firmei nepatata de un aspect agresiv si inutil. In plus neoanele care au deranjat asa e mult va anunt ca sunt street glow si eu unul consider un + ca se modifica culoarea din buton si nu un -. Dar pana la urma e doar parerea mea!
|
Culoarea te face sa o remarci de departe pe strada....te delectezi cu sunetul pe care il produce... apoi la privire atenta ochiul de pasionat bmw (si masini in general) observa detaliile.... spoiler... angel eyes... grila usor modificata.... jante.... stopuri.... eleron... si s-a dus... dar cu o ultima privire vezi numarul CTL... si dupa oftat vine replica \"frumoasa masina.. era frumoasa si inainte dar acum e si mai si.... la ce masini o mai da rusine... cum facea cand era verde\"
la acestea se adauga dotarile din interior... :wink: Concluzie MASINA EXCELENTA!!! este pe locul 2 in topul meu (dupa SADu ) |
Sincer nu merita premiul cel mare. Kitul este oarecum banal-cu toate ca a costat o gramada de bani . E o masina impresionanta, detinuta de un iubitor de masini si nu de un pasionat.
|
Re:
Quote:
|
+, + si iarasi + :D misjtooooooo
io nu consider \"-\" faptul de lipsa de agresivitate ... lupul in pielea oii :twisted: :twisted: BETON!!! un eventual \"-\" pentru stopuri, da asja numa un pic :wink: |
un mic - pentru stopuri
inca unul mai mare pentru interiorul prea incarcat...cred ca stie ora pe glob la toate fusurile oraea (sau fusele orare ??) :)) Jantele sunt cam comune, si kitul exterior prea putin agresiv.Parerea mea, GAJ-ul arat mai bine desi nu e la fel de ingrijita la detaliile micute... Nu are interiorul atat de incarcat, neoanele de pom de craciun, si o mie de ceasuri si beculete si leduri in interior. Daca aduceam si noi ceva femei sa stea pe langa masina si zicea GAJ-u ca a bagat 100 de mii de parai in ea sigur castiga el :)))))))) deci, regret ca nu a castigat cel care merita, proprietarul CTL-ului nici macar nu s-a deplasat pana acolo...Sau asta nu inseamna nimic? |
Sa nu mi-o luati in nume de rau cei carora le place. mie pur si simplu nu mi s-a arut superba. nu am zis ca nu e frumoasa, dar parca e putin prea incarcata si laudata...
Am votat oricum ca e frumoasa de tot :)),dar nu super. |
Nu stiu de ce era nevoie sa ascunda frumusete de angels-uri cu pleoapele alea... Stopuri deosebite. Armonios lucrata. Reusita masina! Nu mai enumar elementele ca nu are rost, frumoase si in concordanta.
|
Sincer eu nu inteleg un singur lucru ...
DE CE UNII VOTEAZA MASINILE CA FIIND \" kitch, nu m-as sui la volan \" ??? Oare tot TuningShow-ul asta a fost alcatuit numai din masini de c@c@t ??? Sincer eu nu va inteleg ! Daca si CTL-ul este kitch inseamna ca nici Skyline Veilside R33 nu va satisface !!! Mai bine v-atzi uita in ograda inainte de a intra pe net sa vedeti daca nu cumva de banii aia pe care i-ati dat la internet nu ar fi trebuit sa cumparati fan pentru vaci , stroth pentru porci , ovaz pentru cai si mai stiu eu ce ! |
In sfarsit a pus cineva punctul pe i. nu cred ca a fost nici o masina intr-adevar kitch la show...poate ca nici nu ati fost acolo sa vedeti e viu, si acum comentati tot felul de aiureli.
eu am stat destule ore in cele 2 zile pe acolo si m-am tot uitat la masini de cateva ori...si credeti-ma pe cuvant ca daca vi s-a parut vreuna kitch aveti nevoie de ochelari sau de un creier nou :)) Si post-ul acesta ar trebui pus in fiecare topic referitor la masini....ca au mai votat unii pe ici, pe colo. :roll: |
Dayflyer, e normal sa aperi Oradea, dar macar vino cu argumente. GAJ-ul, in afara de acele usi lambo care ascundeau rugina, nu avea nimic. Nu ar fi meritat absolut deloc premiul el mare. De ce ??? Pt ca nu a dat atentie la detalii. CTL-ul este cu totul alta clasa. La el nu vei vedea rugina, tobe puse de mantuiala, sau eleroane care zbarnaie ca draqu. Fiecare cu gusturile lui, dar nu poti spune ca acea masina ar fi trebuit sa castige. Nicidecum.
|
Re: BMW 325 i - B-70-CTL
Quote:
|
eu am vazut masina pe strada si va asigur ca arata altfel decat in poze (sau stand pe loc)... dragoste la prima vedere... :yikes: :yikes:
:peace: |
CTL'ul.. intradevar o masina superba!!! Felicitari Catalin pt. masina! a iesit SUPERBA!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:09. |
- Copyright 2026 4Tuning