![]() |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Frate, deci chiar incep sa se miste lucrurile pe la noi prin tara!!! Imi place!!!
Bafta! |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Se anunta a fi un eveniment grozav. Si dupa cate am citit cuprinde cam tot ce ar avea nevoie cineva ca sa se distreze.
Mult succes la organziare. |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
O sa fie foarte tare!!!! Dak s-ar organiza si niste drifturi pe plaja ar fii cel mai tare show posibil!!!!!!! :D
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
poate cu atv-ul:)).
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
felicitari ptr posibilul show desi ma indoiesc k va ieshi ceva |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
suuuuuuuuuuuupppppeeerrrrrrrr ....voi fi acolo cu siguranta .....
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Mult asteptatul eveniment este pe cale de a sosi. Au ajuns si evenimentele pe litoral. Daca aveti nevoie de ajutor cu orice spuneti si o sa adun o gasca sa facem ceva frumos. Voi fi prezent.
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Nu trebuie sa incepem deja cu certurile eu zic sa punem totzi osul si sa iasa ceva tare rau ce nu a mai fost pana acuma.
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
asta unde vine presupun ca e pe litooral. chiar nu stiu???? cazarea .. care e treaba cu ea?
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
este imediat dupa terminarea statziuni mamia, cazare eu zic ca este pentru toata lumea.
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
interesant ... foarte interesant :twisted: :rolleyes2
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
da o sa fie frumos tare ..CONSTANTA tre sa fie la inaltime .., jucam la noi pe teren.:))
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
eu nu inteleg cu intrarea cum se face.. ati zis cu bratari sau cva de genu de identificare .. asta pentru cei care stau acolo..(adik cazati in camping) dar daca vine cnv cu masina acolo , fiind cazat in alta statiune si vrea sa stea pe acolo o seara.. fara camping fara nik..doar sa se uite si eventual sa stea pe plaja cu restu lumii ..cat ar plati un asemenea individ... parcarea + o taxa de intrare,nu? |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
ohhooo! baeram :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:37. |
- Copyright 2026 4Tuning