Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/42924-4tuningfever-20-22-iulie-2007-a.html)

recBeat 05-06-07 11:15

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Frate, deci chiar incep sa se miste lucrurile pe la noi prin tara!!! Imi place!!!
Bafta!

2fast4you 05-06-07 11:19

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Se anunta a fi un eveniment grozav. Si dupa cate am citit cuprinde cam tot ce ar avea nevoie cineva ca sa se distreze.
Mult succes la organziare.

Tr3! M R FAN 05-06-07 11:33

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
O sa fie foarte tare!!!! Dak s-ar organiza si niste drifturi pe plaja ar fii cel mai tare show posibil!!!!!!! :D

leonard 05-06-07 11:46

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
poate cu atv-ul:)).

ROSSI 46 05-06-07 11:55

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by Tr3! M R FAN (Post 933948)
O sa fie foarte tare!!!! Dak s-ar organiza si niste drifturi pe plaja ar fii cel mai tare show posibil!!!!!!! :D

da ce super ar fi nu????????...cu skyjeturile sa faca pe plaja...eshti KO amice

felicitari ptr posibilul show desi ma indoiesc k va ieshi ceva

GRIGO 05-06-07 12:14

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
suuuuuuuuuuuupppppeeerrrrrrrr ....voi fi acolo cu siguranta .....

CT-07-APV 05-06-07 12:26

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Mult asteptatul eveniment este pe cale de a sosi. Au ajuns si evenimentele pe litoral. Daca aveti nevoie de ajutor cu orice spuneti si o sa adun o gasca sa facem ceva frumos. Voi fi prezent.

Lucian 05-06-07 12:34

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by ROSSI 46 (Post 933972)
da ce super ar fi nu????????...cu skyjeturile sa faca pe plaja...eshti KO amice

felicitari ptr posibilul show desi ma indoiesc k va ieshi ceva

Te indoiesti pe motiv ca ? Tin sa mentionez ca am apreciat prezentele tale notabile la tuning show-urile de pana acum si evenimentele de acest gen. Implicarea ta si simpla ta prezenta au fost un punct forte .

TheBig_X 05-06-07 12:51

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Nu trebuie sa incepem deja cu certurile eu zic sa punem totzi osul si sa iasa ceva tare rau ce nu a mai fost pana acuma.

mae 05-06-07 13:29

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
asta unde vine presupun ca e pe litooral. chiar nu stiu???? cazarea .. care e treaba cu ea?

TheBig_X 05-06-07 13:30

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
este imediat dupa terminarea statziuni mamia, cazare eu zic ca este pentru toata lumea.

Xel'Naga 05-06-07 13:48

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
interesant ... foarte interesant :twisted: :rolleyes2

mark_uss 05-06-07 14:03

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
da o sa fie frumos tare ..CONSTANTA tre sa fie la inaltime .., jucam la noi pe teren.:))

sebaaa 05-06-07 14:03

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by mae (Post 934079)
asta unde vine presupun ca e pe litooral. chiar nu stiu???? cazarea .. care e treaba cu ea?

cum zice si in anunt , este un complex pe plaja NAVODARI, numit HANUL PIRATILOR ..
eu nu inteleg cu intrarea cum se face.. ati zis cu bratari sau cva de genu de identificare .. asta pentru cei care stau acolo..(adik cazati in camping) dar daca vine cnv cu masina acolo , fiind cazat in alta statiune si vrea sa stea pe acolo o seara.. fara camping fara nik..doar sa se uite si eventual sa stea pe plaja cu restu lumii ..cat ar plati un asemenea individ... parcarea + o taxa de intrare,nu?

gavrila 05-06-07 14:21

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
ohhooo! baeram :D


All times are GMT +2. The time now is 09:37.

- Copyright 2026 4Tuning