Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   jante pe 16 17 sau 18 (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/42841-jante-16-17-18-a.html)

skimpy 12-03-10 08:54

Re: jante pe 16 17 sau 18
 
n`ai treaba cu baiatu :)

http://aog.2y.net/forums/uploads/post-5-1163125844.jpg

D3m0N 12-03-10 11:13

Re: jante pe 16 17 sau 18
 
poate nu stie ca suntem in 2010 .. ce va luati de el ?:)))

CRyS` 15-03-10 08:25

Re: jante pe 16 17 sau 18
 
Se poate dezgropa oricand orice topic! Nu e interzis!

drobet@ 15-03-10 17:28

Re: jante pe 16 17 sau 18
 
imi cer scuze dormeam pe mine atunci SCUZE :???:


All times are GMT +2. The time now is 05:32.

- Copyright 2026 4Tuning