Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Ytn (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/42709-ytn.html)

DACIA-Wrc 02-06-07 16:23

Re: Ytn
 
da totusi ii ai vopsiti intr-o culoare sau doar pe calculator?
ca masina mea ii alba si acuma imi schimb discurile mi-am luat discuri de lada niva pentru jenti de 16 si le fac niste adaptari si nu stiu in ce culoare sa vopsesc etrierele fata-spate.
rosu nu arata rau, galben nu da prea bine dar nu arata rau nici asta
alb...nu stiu ce a zic, negru nu se vede.verde ii tiganie curata

bitzucv9 02-06-07 16:28

Re: Ytn
 
acum ii am rosii si etrieri si tamburii....
dar daca vresi sa iti faci o culoare frumoasa ... fatii verde fosforeshent .... sfatu' meu.... eu nu-i mai fac verzi pt ca am dat jantele ....:P
bafta multa

abl sa nici nu incerci:P ca te chinui degeaba.... si verde nu e tiganie pt ca tiganii nu stiu ce-i ala frumos .... :D

DACIA-Wrc 02-06-07 17:06

Re: Ytn
 
hehhe bine spus :P

vLLLad 06-06-07 19:11

Re: Ytn
 
Quote:

Originally Posted by bitzucv9 (Post 929501)
astea sunt pozele.....

spune-mi te rog...triplele au folii? sau dc sunt asa rosii? :-P

bitzucv9 06-06-07 19:40

Re: Ytn
 
triplele sunt facute cu photoshopul am vrut sa-i vad cum ii sta .... :P
o sa le fac .... doar daca reusest :D... ca e cam greu de pus folie pe ele

vLLLad 06-06-07 19:46

Re: Ytn
 
Quote:

Originally Posted by bitzucv9 (Post 936333)
triplele sunt facute cu photoshopul am vrut sa-i vad cum ii sta .... :P
o sa le fac .... doar daca reusest :D... ca e cam greu de pus folie pe ele

aham..ms...am mai vazut la cateva masini, si nu stiam ce e...:???:


All times are GMT +2. The time now is 03:44.

- Copyright 2026 4Tuning