![]() |
Re: Ytn
da totusi ii ai vopsiti intr-o culoare sau doar pe calculator?
ca masina mea ii alba si acuma imi schimb discurile mi-am luat discuri de lada niva pentru jenti de 16 si le fac niste adaptari si nu stiu in ce culoare sa vopsesc etrierele fata-spate. rosu nu arata rau, galben nu da prea bine dar nu arata rau nici asta alb...nu stiu ce a zic, negru nu se vede.verde ii tiganie curata |
Re: Ytn
acum ii am rosii si etrieri si tamburii....
dar daca vresi sa iti faci o culoare frumoasa ... fatii verde fosforeshent .... sfatu' meu.... eu nu-i mai fac verzi pt ca am dat jantele ....:P bafta multa abl sa nici nu incerci:P ca te chinui degeaba.... si verde nu e tiganie pt ca tiganii nu stiu ce-i ala frumos .... :D |
Re: Ytn
hehhe bine spus :P
|
Re: Ytn
Quote:
|
Re: Ytn
triplele sunt facute cu photoshopul am vrut sa-i vad cum ii sta .... :P
o sa le fac .... doar daca reusest :D... ca e cam greu de pus folie pe ele |
Re: Ytn
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:44. |
- Copyright 2026 4Tuning