![]() |
k. Pop-off ai ? :D
|
....
daca-miexplici ce esi undese gaseste,,....banuesc ca la turbina....cred ca am....pune eventualopoza
|
fara suparare insa o tripla de cielo IN MAGAZIN este 860.000!!!si tu o vinzi cu un milion....nu e un pic cam piperat pretul?!?!?!
|
....
unde ai vazut tu tripla de cielo cu 860.000 lei?....poate numai geamul de la tripla....da nu tripla.... :wink:
|
la orice magazin de piese de cielo din craiova!!!am cumparat una acum 2 luni cred si nu cred ca s-a dublat pretul asa repede!!
|
Pai ce faci frate ? Te-am asteptat vineri degeaba. Mai ai intercooler-ul ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:12. |
- Copyright 2026 4Tuning