Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte Anunturi Piese (https://forum.4tuning.ro/524-anunturi-piese.html)
-   -   vand mai multe... (https://forum.4tuning.ro/524-anunturi-piese/4265-vand.html)

Lucian 09-04-05 16:41

k. Pop-off ai ? :D

Cipin-KUS 09-04-05 19:38

....
 
daca-miexplici ce esi undese gaseste,,....banuesc ca la turbina....cred ca am....pune eventualopoza

GAB35DJ 10-04-05 17:32

fara suparare insa o tripla de cielo IN MAGAZIN este 860.000!!!si tu o vinzi cu un milion....nu e un pic cam piperat pretul?!?!?!

Cipin-KUS 10-04-05 17:50

....
 
unde ai vazut tu tripla de cielo cu 860.000 lei?....poate numai geamul de la tripla....da nu tripla.... :wink:

GAB35DJ 11-04-05 12:06

la orice magazin de piese de cielo din craiova!!!am cumparat una acum 2 luni cred si nu cred ca s-a dublat pretul asa repede!!

Lucian 17-04-05 08:10

Pai ce faci frate ? Te-am asteptat vineri degeaba. Mai ai intercooler-ul ?


All times are GMT +2. The time now is 22:12.

- Copyright 2026 4Tuning