Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand telefoane DUAL SIM! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/42390-vand-telefoane-dual-sim.html)

slvx5 05-06-07 21:54

Re: Vand telefoane DUAL SIM!
 
<<<<UP>>>>

topser 05-06-07 22:35

Re: Vand telefoane DUAL SIM!
 
pacat ca nu au bluetooth sau infra.. :(

sckhreech 07-06-07 08:17

Re: Vand telefoane DUAL SIM!
 
ce marca sunt telefoanele?

slvx5 08-06-07 17:34

Re: Vand telefoane DUAL SIM!
 
modelul copie de E50 nu mai este pe stoc....au mai ramas cateva bucati din celelalte modele...

slvx5 14-06-07 19:44

Re: Vand telefoane DUAL SIM!
 
<<<<UP>>>>

slvx5 18-06-07 14:15

Re: Vand telefoane DUAL SIM!
 
<<<<sus>>>>

slvx5 21-06-07 01:50

Re: Vand telefoane DUAL SIM!
 
up!!! accept schimb cu 8800 black + diferenta din partea mea....Telefoanele sunt noi (sigilate)

slvx5 25-06-07 17:51

Re: Vand telefoane DUAL SIM!
 
UP!!!!!!!!!

slvx5 28-06-07 14:14

Re: Vand telefoane DUAL SIM!
 
Up Up Up!!!!!!

car_addict 28-06-07 14:48

Re: Vand telefoane DUAL SIM!
 
Salut.Cine este producatorul si ce sistem de operare au?Exista si mai performante?

slvx5 28-06-07 16:38

Re: Vand telefoane DUAL SIM!
 
sal...sunt fabricate in korea si au un meniu normal asemanator cu cel de samsung

slvx5 02-07-07 18:48

Re: Vand telefoane DUAL SIM!
 
up!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

slvx5 03-07-07 13:24

Re: Vand telefoane DUAL SIM!
 
oferta valabila!!!

slvx5 05-07-07 16:38

Re: Vand telefoane DUAL SIM!
 
1 Attachment(s)
au venit modele noi: dual sim NOKIA N77i, primul dual sim cu BLUETOOTH....sigilate cu toate accesoriile!!

slvx5 06-07-07 20:04

Re: Vand telefoane DUAL SIM!
 
upppp!!!!!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 19:06.

- Copyright 2026 4Tuning