![]() |
Re: Vand telefoane DUAL SIM!
<<<<UP>>>>
|
Re: Vand telefoane DUAL SIM!
pacat ca nu au bluetooth sau infra.. :(
|
Re: Vand telefoane DUAL SIM!
ce marca sunt telefoanele?
|
Re: Vand telefoane DUAL SIM!
modelul copie de E50 nu mai este pe stoc....au mai ramas cateva bucati din celelalte modele...
|
Re: Vand telefoane DUAL SIM!
<<<<UP>>>>
|
Re: Vand telefoane DUAL SIM!
<<<<sus>>>>
|
Re: Vand telefoane DUAL SIM!
up!!! accept schimb cu 8800 black + diferenta din partea mea....Telefoanele sunt noi (sigilate)
|
Re: Vand telefoane DUAL SIM!
UP!!!!!!!!!
|
Re: Vand telefoane DUAL SIM!
Up Up Up!!!!!!
|
Re: Vand telefoane DUAL SIM!
Salut.Cine este producatorul si ce sistem de operare au?Exista si mai performante?
|
Re: Vand telefoane DUAL SIM!
sal...sunt fabricate in korea si au un meniu normal asemanator cu cel de samsung
|
Re: Vand telefoane DUAL SIM!
up!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Re: Vand telefoane DUAL SIM!
oferta valabila!!!
|
Re: Vand telefoane DUAL SIM!
1 Attachment(s)
au venit modele noi: dual sim NOKIA N77i, primul dual sim cu BLUETOOTH....sigilate cu toate accesoriile!!
|
Re: Vand telefoane DUAL SIM!
upppp!!!!!!!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:06. |
- Copyright 2026 4Tuning